"Труповоз" на трасі рятує людей, або де на Рівненщині поділась екстрена швидка?

0
6871
0
  • "Труповоз" на трасі рятує людей, або де на Рівненщині поділась екстрена швидка?
  • "Труповоз" на трасі рятує людей, або де на Рівненщині поділась екстрена швидка?

На комісії з економічних питань та комунальної власності Рівненської обласної ради депутат Василь Стецюк звинуватив головного лікаря "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Андрія Бортніка в тому, що після ДТП постраждалих везуть до лікарні на "труповозі", а мешканці села Козин самотужки збирають гроші на ремонт "швидкої". Виявляється автомобіль, що обслуговує частину округу вже понад рік знаходиться на ремонті й замінити його просто нічим. 

Як стало відомо, насправді, автомобіль швидкої допомоги знаходиться на ремонті. У нього зламався двигун. Майже рік головний лікар Андрій Бортнік добивався отримати 120 000 гривень з бюджету на заміну найважливішої деталі автівки. Кошти вдалось отримати лише у вересні цього року, та як виявилось сам ремонт теж не простий і на станції постійно затримують зі строками виконаних ремонтних робіт. На ремонті знаходиться автомобіль Пежо Боксер 2012 року.

 

Альтернативний вихід з ситуації знайшли, та на жаль не всім він видався хорошим. Як повідомляє Яків Вагілевич головний лікар Дубенської станції, на ділянці по Радивилову виїздить Мерседес 1986 року:

 

"Від Дубнівського УАЗу працівники Зарічненського пункту постійного базування відмовились. Орендуємо Мерседес. Все за нього платиться на районну лікарню. Звісно і він не новий, проте це ліпше чим нічого. В ньому є декілька відмінностей від УАЗу, проте вони не суттєві, "- коментує Яків Вагілевич. 

 

 

Саме цей автомобіль Василь Стецюк, депутат обласної ради, назвав "труповозом". Він також зазначив, що люди по селу навіть почали збирати кошти на ремонт основного авто, адже вважає, що вищенаведене авто не може виконувати всі необхідні функції екстреної швидкої.

"Аварія на трасі, а цим Мерседесом возили картоплю. Людей перекладали на підлогу в це авто," - коментує Василь Стецюк.

Ситуація однозначно неприємна, проте Андрій Бортнік вважає, що саме усі депутати мають звернути увагу на проблему, а не звинувачувати його в тому, що альтернатива підібрана не така як хотілося б: 

 

 

"Ми комунальний заклад обласної ради. Щотижня ДТП на трасі. Я не винен в тому, що ми маємо з протягнутою рукою орендувати старі авто, щоб хоч якось рятувати життя людей. Вони нам треба просто критично. Ми абсолютно не маємо виходу. Пежо обіцяють відремонтувати щодня. Я сподіваюсь, воно вже незабаром займе свою ділянку дороги й працівники будуть його берегти, але критична недостача автівок може привести до того, що вже скоро нам не буде можливості рятувати людей. Нам би хоча б одне авто. Три роки звертаємось. Результату жодного" - бідкається  головний лікар Андрій Бортнік.

Найголовніше аби депутатські образи та особисті стосунки не ставали перепоною для прийняття актуального, вчасного рішення і можливо, більшість депутатів таки вивчать питання необхідності закупівлі авто для медичного закладу. Бо чия вина, що "труповози" рятують людей після важких ДТП - зробить читач...

 

Фото "ВСЕ" "4влада" та "ОГО"

 

 

 

0
Політика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
9
Великий цирк - шапіто "Вогні Києва" запалюватиме у Рівному
0
Читати далі
59
Сумоїст Назарій Берташ провів на Рівненщині "Розминку від чемпіона" (ФОТО)
0
Читати далі
21
Інспектори Держпраці Рівного штрафуватимуть за неправильну назву посади
0
Читати далі
18
Українським судам допомагає мобільний додаток Viber
0
Читати далі
17
Як рятувальники Рівненщини ліквідовують пожежі в екосистемах? (ВІДЕО)
0
Читати далі
108
Поліцейські Рівненщини виявили велику кількість підробного алкоголю
0
Читати далі
68
"Вогні мегаполісу" для неймовірної жінки Рівного - мами Героя
0
Читати далі
174
У Костополі поліцейські виявили склад із наркотиками
0
Читати далі
169
Мізоцькі малюки залишилися в захваті від екскурсії
0
Читати далі