У «Рівнегазі» через низькі зарплати вакантні 220 посади

У «Рівнегазі» через низькі зарплати вакантні 220 посади
0
466
0
У «Рівнегазі» через низькі зарплати вакантні 220 посади

Через заморожені тарифи на розподіл газу зарплата фахівців «Рівнегаз» на 23% менша від середньої по промисловості та на 52% від середньої зарплати по галузі. Так, середня зарплата рівненських газовиків складає 9 329 грн, в той час, як середньомісячна зарплата по галузі в області становить – 18 694 грн. Невеликі зарплати призводять до відтоку кваліфікованих спеціалістів, які часто шукають високооплачувану роботу за кордоном.

З початку 2019 року з компанії звільнилося 178 працівників. Головною причиною масових звільнень газовиків є низький рівень заробітної плати, який на 29% менший від середньої зарплати по галузі. Сьогодні на підприємстві вакантними є 220 посад. Як правило, це люди, які цілодобово забезпечують безаварійний розподіл газу: слюсарі, зварники, монтери, водії.

Так, лише в аварійно-диспетчерській службі, яка цілодобово ліквідовує витоки газу не вистачає майже 50 фахівців, ще стільки ж – в службі, яка здійснює комплексно-приладове обстеження: перевіряє мережі та виявляє витоки газу на них. Через незаповненість вакансій, збільшується навантаження на працівників, а зарплата незмінно залишається низькою.

–Тарифна політика НКРЕКП обмежує зарплати газовиків. З діючої ціни природного газу лише 18,2 копійки спрямовуються на заробітну плату, решта коштів – на заміну та ремонт мереж, утримання АДС, встановлення безкоштовних лічильників тощо. Газорозподільна компанія отримує лише 72,5 копійок від вартості одного кубометра, – розповідає комерційний директор АТ «Рівнегаз» Віктор Осницький.

Наразі усі звернення газорозподільних підприємств України до НКРЕКП щодо встановлення економічно обґрунтованого тарифу на розподіл у структурі ціни на газ, залишаються без реагування. В Асоціації газового ринку України зазначають, що неприйняття тарифів створює умови для банкрутства нового Оператора ГТС.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
475
«Жень, послухайте мене»: Зеленський особисто зателефонував главі «Укрексімбанку» (ВІДЕО)
0
Читати далі
1785
Covid-19 на Рівненщині: головне станом на 3 червня
0
Читати далі
4105
У Рівному планують відновити ще п’ять маршрутів⠀
1
Читати далі
272
Кабмін підтримав нарахування е-пенсії та введення електронної трудової книжки
0
Читати далі
1847
На Рівненщині чоловік всадив ножа дружині в живіт
1
Читати далі
6093
В сорока місцях Рівненщини встановлять камери фотофіксації порушень (СПИСОК)
0
Читати далі
115
У Рівному офіційно завершилась Аматорська баскетбольна ліга
0
Читати далі
2594
З 5 червня в Україні повноцінно запрацюють кафе, будуть відновлені польоти та служби в храмах
0
Читати далі
1189
Рівняни збирають допомогу 18-річній Ані Ковальчук, у дівчини виявили хворобу Ходжкіна
0
Читати далі