У Бокіймівській ОТГ відкриють дошкільну групу

У Бокіймівській ОТГ відкриють дошкільну групу
0
У Бокіймівській ОТГ відкриють дошкільну групу

У Бокіймівській ОТГ, що на Млинівщині, створили дошкільну групу. Про це йдеться на сайті Рівненської обласної державної адміністрації.

Таке рішення комісія погодила з ліцензування освітньої діяльності.

Групу облаштують у вивільнену приміщенні бібліотеки у Вовницькій гімназії. Короткотривала різновікова група розрахована на 15 дітей.

«Цьогоріч ліцензійна комісія вже засідає втретє. Відчувається розвиток освітньої галузі. Спрощені умови, децентралізація та реформування галузі надають найновіший вміст закладам освіти», - зазначає заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

 

 

Також члени комісії розглянули питання щодо розширення впровадження у сфері загальної середньої освіти за рівнями освіти: початкова, базова середня і профільна середня освіта для Клеванської спеціальної школи №1, Вербської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату, Костопільської спеціальної школи.

0
Найцікавіші матеріали
Зрадник, який коригував удари по Харкову, отримав 15 років
0
Читати далі
Вчора біля Квасилова сталася ДТП з автовозом
0
Читати далі
Три дні поспіль у Рівному фіксують рекордну температуру
0
Читати далі
Зниклого жителя Костопільщини розшукали в лісі без ознак життя
0
Читати далі
Рівненські вандали не виконали обіцянки: майданчик відновили без них 
0
Читати далі
На Рівненщині 62-річний чоловік після спалювання стерні потрапив в реанімацію
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі післяжнивних залишків чоловік отримав опіки
0
Читати далі
У Рівному в басейні втопилася дитина
0
Читати далі
У Рівному зросте вартість проїзду
0
Читати далі