У депутатів Рівнеради вимагають гроші на снігоприбиральну техніку, щоб зимою не було колапсу

У депутатів Рівнеради вимагають гроші на снігоприбиральну техніку, щоб зимою не було колапсу
0
3484
0
У депутатів Рівнеради вимагають гроші на снігоприбиральну техніку, щоб зимою не було колапсу

Питання придбання нової техніки знову постало від час звітування Рівненського шляхово-есплуатаційного управління у сесійній залі Рівнеради. Адже перший сніг нагадав присутнім на громадських слуханнях депутатам про необхідність прибирати по посипати вулиці.  

- Скажіть чи цього року ШЕУ буде більш підготовленим до зими? Адже ми неодноразово збирались і пропонували шляхи покращення роботи підприємства? Чи варто людям очікувати на краще прибирання вулиць? - запитала начальника РШЕУ депутат Рівнеради Любов Романюк.

- Ми готові в тій мірі, в якій нам виділила фінансування міська влада. Однак дива очікувати не варто. Бо за нормативами ми мали би оновлювати техніку кожних 10 років, однак цього не відбувається. Тим часом мало не половина нашої техніки має термін есплуатації більше 10 років. Ми її ремонтуємо, але вона працює по мірі можливості. Крім того ми через субпідряд залучаємо техніку будівельних фірм та ЖКП, але цього всеодно недостатньо, - зауважив начальник КП "Рівненське ШЕУ автомобільних доріг" Віктор Климук. 

Несподівано на слухання позицію ШЕУ підтримали і громадські активісти. До депутатів звернувся керівник ГО "Антикорупційний моніторинг" Юрій Дюг та наголосив на необхідності виділення додаткових коштів шляховиками для придбання техніки:

- При бюджеті розвитку у 280 мільйонів, виділення кількох мільйонів на придбання техніки ШЕУ - це навіть не питання. Дивує прасивність депутатів. Це треба було робити ще влітку. Натомість кошти виділили тільки в кінці осені. Та і то недостатньо - лише 2,5 мільйона. Треба пропорційно більше закласти на це коштів на наступний рік. Депутати мають взяти це питання на особливий контроль і почати вирішувати проблему. 

 

0
Гроші # Рівненське ШЕУ
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
72
Рівненські легкоатлети із перемогами на Чемпіонаті України (ФОТО)
У Луцьку триває Чемпіонат України з легкої атлетики і рівняни вже зуміли піднятися на п'єдестал змагань.
0
Читати далі
228
На Рівненщині поліція затримала злодія-мотоцикліста, що поцупив сумочку
0
Читати далі
117
В "Агатівці" знову запалав вогонь "Олімпійського літа"
В дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Агатівка», який розташований в с. Симонів Гощанського району є дуже багато красивих спортивних традицій.
0
Читати далі
294
«Чорні археологи» розкопували історичне кладовище у Рівному
0
Читати далі
75
Рівненські лісокради добрались до тернопільських лісів
0
Читати далі
171
Збірна України з двома рівнянками у складі зіграє товариську гру зі Словаччиною
Жіноча збірна України U-18, де виступають гравчині БК “Рівне” Тетяна Гаврильчик та Анастасія Климчук, а до тренерського штабу входить В’ячеслав Ковалевський, вже сьогодні зіграють у Словаччинні проти збірної однолітків цієї країни.
0
Читати далі
85
У лікарні померла велосипедистка, яку збила вантажівка у Птичі
0
Читати далі
132
Куди поїдуть рівненські судді за Указом Президента?
0
Читати далі
412
І знову вночі у Рівному горіло авто
0
Читати далі