У громадах Рівненщини розвиватимуть культуру

У громадах Рівненщини розвиватимуть культуру
0
108
0
У громадах Рівненщини розвиватимуть культуру

В області стартував проєкт «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини». Рівненське Регіональне відділення Асоціації міст України реалізує таку ініціативу за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду.

Так, для менеджерів культури буде проведено навчання в форматі творчих студій, маршрутів успіхів для ознайомлення з успішним досвідом місцевих громад в сфері культурної креативної індустрії, а також – фінальний форум.

Будучи в громадах, помітили, що є потреба по-новому навчити менеджерів культури. Саме тому ми прагнемо підвищити інституційну спроможність ОТГ Рівненщини. Для цього на заняттях ми будемо використовувати сучасні методики та інноваційні навики, — зазначає керівниця проекту «Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини» Тетяна Грещук.

Форум менеджерів допоможе забезпечити сталий та збалансований розвиток культури і мистецтва, а також дасть можливість популяризувати громаду на високому рівні. Окрім цього, учасники будуть обмінюватися думками та передавати власний досвід.

Цей проект надзвичайно важливий для того, аби кожна громада могла чітко скласти стратегію розвитку своєї культурної сфери. Адже туризм несе за собою й позитивні економічні показники. Варто зазначити, що кожен куточок нашої області має неймовірні особливості і може гідно представити загалу свою історико-культурну спадщину та власні туристичні родзинки, — розповідає начальниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Після завершення проєкту кожен учасник навчання представить власну громаду у новому вигляді. Окрім того, відбудеться презентація «Креативного каталогу громад Рівненщини», яку представлять восени під час фінального форуму.

Чудово, що така ініціатива реалізується саме на Рівненщині. Очікую від навчання багато креативу, прагну почерпнути нові знання, отримати позитивні  враження та познайомитись з однодумцями. Разом з тим, планую поділитися власним досвідом, - ділиться враженнями начальниця відділу культури і туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради Наталія Іщук.

Читайте також: Доведеться закрити усе те, що відкрили до цього, — Хомко

Читайте також: Відсьогодні розпочинають повертати гроші за пробне ЗНО

Читайте також: За ніч на Рівненщині +53 хворих на COVID-19

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
3372
Ситуація напружена: на Рівненщині до прийому хворих на Covid-19 готують лікарні другої та третьої хвилі
0
Читати далі
2169
Сьогодні вночі розпочнеться повний «парад планет»
0
Читати далі
109
Рівненські рятувальники повертаються додому з Прикарпаття
0
Читати далі
845
На Рівненщині за ніч виявили 37 хворих на Covid-19, одна жінка померла
0
Читати далі
196
В Україні за добу +914 хворих коронавірусом
0
Читати далі
148
Як працюватимуть центральні рівненські фонтани у липні?
0
Читати далі
434
Голова ОДА Віталій Коваль розповів якою буде Рівненщина
0
Читати далі
494
Вихідними Рівне та область «накриють» грози
0
Читати далі
533
Шмигаль розповів, чи підуть діти до школи 1-го вересня
0
Читати далі