У Києві ФОПи штурмували Верховну Раду

У Києві ФОПи  штурмували Верховну Раду
0
У Києві ФОПи  штурмували Верховну Раду

З самого ранку біля Верховної Ради було не спокійно – ФОПи влаштували мітинг та заблокували всі входи до парламенту. Таким чином учасники акції вимагають скасувати обмеження – карантин вихідного дня, а також виступають проти введення обов’язкового використання касових апаратів. 

Коли нардепи не підтримали відтермінування, підприємці почали прорив до Верховної Ради. На місці їх затримує поліція, правоохоронці застосовують сльозогінний газ та затримують людей. ФОПи вимагають, аби до них вийшли парламентарі та роз’яснили ситуацію. Втім, нардепи розходяться по своїх справах.

UPDЗіткнення під Верховною Радою закінчилися

Народні депутати заявили, що законопроект про відстрочення обов'язкових касових апаратів розглянуть на засіданні 4 грудня. Дізнавшись про це, протестувальники-ФОПи вирішили акцію протесту призупинити і почали розходитися. Але обіцяють прийти під Верховну Раду 4 грудня.

Також відомо. що ФОПи разом з нардепами проводитимуть консультації для вирішення питання про відстрочку введення касових апаратів.

За підсумком мітингу поліція нікого не затримала. На одну людину склали адмінпротокол.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
СБУ затримала агентку гру рф, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі
Неповнолітній мотоцикліст без шолома тяжко травмувався у ДТП на Рівненщині
0
Читати далі
Близько 3 млн українців виїхали і не повернулися під час повномасштабної війни
0
Читати далі
Рівнянка вербувала жінок для занять проституцією
0
Читати далі
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі