У Корці чоловік до смерті забив дружину

У Корці чоловік до смерті забив дружину
0
  • У Корці чоловік до смерті забив дружину
  • У Корці чоловік до смерті забив дружину
  • У Корці чоловік до смерті забив дружину

   Учора, 11 серпня, близько 17:30 до поліції повідомив 47-річний житель села Сторожів, що він виявив тіло дружини без ознак життя та з наявними тілесними ушкодженнями.

  Слідчо-оперативна група Корецького відділення та обласного управління Нацполіції встановили, що між подружжям часто виникали конфлікти, обоє ніде не працювали та зловживали алкогольними напоями. Того дня, після обіднього застілля, близько 16 години зчинилася чергова сварка через побутові питання. Під час з’ясування стосунків чоловік схопив дерев’яну палицю та почав наносити удари по всьому тілу, зокрема й по голові 45-річної дружини.

   Жінка впала, а кривдник залишив будинок. Коли ж повернувся – виявив її без ознак життя. Чоловік не одразу зізнався у скоєному та запевняв правоохоронців, що не знає, хто це вчинив. Поліцейські завдяки зібраним доказам довели його причетність до злочину.

   За цим фактом поліцейські розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Тіло жінки відправили в морг для встановлення остаточної причини смерті.

   «Зловмисника затримали у порядку статті 208 Кримінального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання, — повідомив заступник начальника Корецького відділення поліції – начальник слідчого відділення Андрій Юрчук.— Йому повідомили про підозру у вчиненні злочину. Слідчі підготували клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою».

   Відомо, що чоловік відбував покарання у місцях позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Сарненщині після вчинення смертельної ДТП парубок вчинив самогубство
0
Читати далі
Міська рада робить опитування серед рівнян щодо того, що буде зображено на муралі в центрі
0
Читати далі
Офіційна заява в.о. міського голови Рівного щодо неправомірного нанесення контурів зображення на фасад будівлі
0
Читати далі
У Рівному пересилали психотроп до слідчого ізолятора
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальних старателів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік влаштував стрілянину на ґрунті ревнощів
0
Читати далі
На Рівненщині викрили організовану групу, учасники якої продавали фальсифікат
0
Читати далі
Зниклого поліцейського, який украв гроші із сейфу, затримали на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі