У Корці мало не згоріло два будинки в одному дворі

У Корці мало не згоріло два будинки в одному дворі
1
У Корці мало не згоріло два будинки в одному дворі

Сьогодні, 30 квітня о 4:52 на лінію «101» надійшло повідомлення про те, що у місті Корець по вулиці Українських повстанців горить дерев’яна господарча будівля. До місця виклику виїхали бійці 15-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Корець.

В результаті проведеної розвідки рятувальниками було встановлено, що полум’ям повністю охоплена дерев’яна господарча будівля розміром, крита комбінованою металічною бляхою та шифером. Існувала загроза перекиданню полум’я та загоранню поряд розташованого на невеликій відстані метру ще одного житлового будинку.

Після знеструмлення об’єкту, вогнеборцями на гасіння зі сторони будинку було подано вогнегасячі засоби, а також для безперебійної подачі води додатково залучили для підвозу води автоцистерну та особовий склад резервного караулу рятувальників.

У ході гасіння пожежі було усунуто загрозу загорання житлового будинку, проведено локалізацію та недопущення розповсюдження пожежі.
Причина виникнення наразі пожежі встановлюється.

1
# Рівненщина # пожежа # Корецький район
Найцікавіші матеріали
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі
Оригінальні подарунки для особливих людей і випадків
0
Читати далі
На Рівненщині на АЗС між водіями виник конфлікт із стріляниною
0
Читати далі
Війна запустила безпрецедентну демографічну кризу в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вдарив ножем військового, який рік тому звільнився з полону
0
Читати далі
На Сарненщині викрили двох організаторів каналу незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У Дубно водій на підпитку наїхав на огорожу та травмував пішохідку
0
Читати далі