У Костополі на декілька днів перекрили вулиці

У Костополі на декілька днів перекрили вулиці
0
У Костополі на декілька днів перекрили вулиці

КП «Костопількомунсервіс» повідомляє про часткове обмеження автотранспортного руху по вул. Рівненській (на відрізку від перехрестя Рівненська-Церковна до перехрестя Рівненська-Сидорова) та у районі кругового перехрестя (Рівненська - Руданського – Нова), що у центрі міста. Про це повідомляють на сайті Костопільської міської ради.

До п’ятниці, 9-го серпня, включно, на вул. Рівненській та на круговому перехресті відбуватиметься комплекс будівельних робіт.

Адміністрація підприємства просить водіїв поставитись до ситуації з розумінням та по можливості планувати об’їзд вищевказаної частини міста іншими вулицями, аби не утворювати затори.

 

 

Фото ілюстративне 

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині чоловік застрелив співмешканку та скоїв самогубство
0
Читати далі
В ДТП на Сарненщині травмувався мотоцикліст
0
Читати далі
На Володимиреччині у канаві втопився дворічний хлопчик
0
Читати далі
Юнаку із Рівненщини в межах критичного часу доставили донорське серце гелікоптером
0
Читати далі
Росіянам і білорусам дозволили виступати під прапором із гімном на змаганнях із гімнастики
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть депутата за недостовірні відомості у декларації на майже 2,5 мільйона гривень
0
Читати далі
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненщини
0
Читати далі