На Рівненщині розпочали включати тепло

На Рівненщині розпочали включати тепло
0
На Рівненщині розпочали включати тепло

Рішення про початок опалювального сезону прийняли у 12 районах, 4 містах обласного значення та 5-ох об’єднаних громадах області. Так, з 12 жовтня тепло запустили у Вараші, з 15 – у Володимирецькому, Гощанському, Дубровицькому, Зарічненському, Корецькому районах та Рівному, з 16 – на Млинівщині.

Сьогодні-завтра вмикають тепло у Березнівському, Здолбунівському, Острозькому, Рокитнівському, Острозі та Дубно.

Як повідомили у департаменті ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА, технічно область до опалювального сезону готова на 100 %.

На сьогодні до теплопостачання підключені 43 школи та 54 дитсадки, 16 закладів охорони здоров’я та 915 житлових будинків.

Нагадаємо, рішення про початок опалювального сезону ухвалюють місцеві органи влади самостійно – залежно від температурних режимів.

Читайте також: Бійці з Рівненщини виграли чемпіонські пояси

Читайте також: Як навчатимуться діти в період найжорсткішого карантину

Читайте також: Жодна область в Україні не готова до послаблення карантну — МОЗ

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в автопригоді травмувалися двоє людей
0
Читати далі
Посадовець на Рівненщині під час ремонту ліцею завдав збитків державі на понад 1 млн грн
0
Читати далі
Біля Рівного таксист порізав клієнта, бо той не заплатив
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП травмувалась дитина
0
Читати далі
У Львові від сказу померла жінка, яку вкусило кошеня
0
Читати далі
На Дубенщині у ДТП один водій загинув, інший отримав тяжкі травми
0
Читати далі
На Сарненщині після вчинення смертельної ДТП парубок вчинив самогубство
0
Читати далі
Міська рада робить опитування серед рівнян щодо того, що буде зображено на муралі в центрі
0
Читати далі
Офіційна заява в.о. міського голови Рівного щодо неправомірного нанесення контурів зображення на фасад будівлі
0
Читати далі