У Млинові на Рівненщині закривають найкращу гімназію району

У Млинові на Рівненщині закривають найкращу гімназію району
0
2808
4
У Млинові на Рівненщині закривають найкращу гімназію району

Найкращу школу (гімназію) Млинівщини (за всеукраїнським рейтингом) закриють. Цей навчальний рік -останній. Про це повідомив екс-депутат обласної ради Сергій Штурхецький.

- Ми із випускниками, ще мабуть, зможемо зустрітися там в лютому на 25-річчя випуску - а далі - все. Що і до чого - ні директор (яка знала ще в квітні, але збирала батьківські внески на ремонт), ні місцева новообрана влада Млинівської ОТГ не повідомляє.
Батьки обурені і дезорієнтовані. Сесія, яка все вирішить (більшість депутатів - із прилеглих сіл) - має відбутися 20-го вересня о 10-ій годині в Млинові.Сьогодні батьки збиралися під школою. Думають, що робити і як переконати своїх депутатів не робити дурниць. Ось обговорення в групі "Млинівчани" , - пише Сергій Штурхецький

- Перш ніж приймати такі складні рішення влада мала б провести громадські слухання.Подібні бажання були у Крупецькій ОТГ,але там порадились й відмовились від реорганізації, - прокоментував ситуацію народний депутат Олександр Дехтярчук

 

4
# Млинів
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Читайте також
220
На Млинівщині врятували з води студента, що мало не втопився
0
Читати далі
634
Млинів прийме Чемпіонат України із призовим фондом 20 000 гривень
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
Читати далі
561
Млинівська ЦРЛ отримала благодійну допомогу зі штату США
0
Читати далі
571
Млинів приймав 5 етап Спартакіади Рівненщини
18 травня 2019 року на базі КЗ «Стадіон «Колос» Млинівської об’єднаної територіальної громади відбулися змагання з легкої атлетики (молодші) V етапу обласної Спартакіади школярів Рівненщини.
0
Читати далі
1217
У Млинові чоловік крав і здавав металеві огорожі з могил (ФОТО)
1
Читати далі
1949
На Рівненщині судитимуть жінку, що вкусила чоловіка за вручення повістки її сину
0
Читати далі