У Нью-Йорку відзначили сопрано рівнянки Ольги Кульчинської (ФОТО, ВІДЕО)

У Нью-Йорку відзначили сопрано рівнянки Ольги Кульчинської (ФОТО, ВІДЕО)
0
744
0
У Нью-Йорку відзначили сопрано рівнянки Ольги Кульчинської (ФОТО, ВІДЕО)

Видання «The New York Times» опублікувало огляд постанови вже покійного італіського режисера Франко Дзефіреллі «La Bohеme» 1981-го року на сцені «Метрополітен Опера», партію сопрано в якому на днях виконала наша землячка – рівнянка Ольга Кульчинська. При цьому у виданні відмітили успішний дебют Ольги, яка виконала роль Мусетти. До слова, саме «Метрополітен Опера» вважається провідним театром у Штатах, одним із центрів світової музичної культури.

Подаємо пряму цитату «The New York Times»:

 «…а жвава, яскраво-голосиста українська сопрано Ольга Кульчинська була сліпучою Мусетою. ..», зазначають у виданні.

Цього разу рівнянка Ольга Кульчинська дебютувала у ролі Мусетти у творі «La Bohеme» – раніше вона виконувала її на Gran Teatre del Liceu у Барселоні, Нідерландській національній опері та Teatro dell’Opera у Римі.

Сама ж співачка напередодні виступу поділилась враженнями про подію на своїй сторінці у Фейсбук.

Сьогодні ввечері я дебютую на @metopera (*Метрополітен Опера, – прим.ред.) в #WorldOperaDay з зірковою роллю в легендарній постановці Дзеффіреллі «La Boheme» .Просто честь для мене, вдячна і сповнена щастя, – пише Ольга Кульчинська.

Окрім цього співачку можна було побачити у ролі Лейли у творі Бізе «Шукачі перлин» в «Опернхаус Цюрих», Барселона; в ролі Сюзанни у творі Моцарта «Весілля Фігаро» в Баварській державній опері; та роль Розіни у «Севільському цирюльнику» авторів Антоніо Россіні і Джованні Паїзієлло, яку вона виконала у Паризькій опері.

Ольга Кульчинська у ролі Мусетти. 

На сторінці рівнянки можна побачити, що вона працює у Королівському театрі Брюселю – «Ла Монн» та у Швейцарії – у Цюрихському оперному театрі.

Першою роботою рівнянка став російський «Большой театр», в якому вона почала працювати відразу по закінченню Української Національної музичної академії імені Чайковського. Під час роботи в Росії отримала пропозицію контракту з європейськими операми, після чого працювала у Римському, Паризькому та Німецькому театрах.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: