У поліції розповіли подробиці автотрощі на Соборній (ФОТО, ВІДЕО)

У поліції розповіли подробиці автотрощі на Соборній (ФОТО, ВІДЕО)
0
У поліції розповіли подробиці автотрощі на Соборній (ФОТО, ВІДЕО)

Другого квітня близько п’ятої години вечора до поліції надійшло повідомлення про автопригоду на перехресті вулиць Соборної та Ювілейної у Рівному. Там зіштовхнулось три автомобілі: «ВАЗ 2106», «ВАЗ 21154» та «Renault Dokker», повідомляють у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

На місці полісмени встановили, що винуватцем автопригоди був 34-річний житель Карпилівки – водій автомобіля «ВАЗ 2106». Під час повороту чоловік не розрахував дорожню обстановку і врізався в автівку 49-річного жителя Обарова – водія «ВАЗ 21154». Від удару останнього відкинуло на зустрічку, під колеса фургона «Renault Dokker», яким кермував 37-річний рівнянин.

В автопригоді постраждала 54- річна пасажирка «ВАЗ 21154». За переломом плеча та саднами її забрала «швидка».

За фатом порушення ПДР у поліції розпочали досудове розслідування. Попередньо відомо, що всі водії на момент автопригоди були тверезими. Їх автівки на час слідства вилучили та помістили на спецмайданчик місцевого відділку поліції.

0
Найцікавіші матеріали
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині встановили молодь, які на всю гучність вмикали російські пісні в гуртожитку
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного водію легковика відірвало ноги
0
Читати далі