У Радивилівській ЦРЛ оновили пологове відділення для майбутніх мам

У Радивилівській ЦРЛ оновили пологове відділення для майбутніх мам
0
880
0
У Радивилівській ЦРЛ оновили пологове відділення для майбутніх мам

У пологовому відділенні Радивилівської ЦРЛ вдалося максимально покращити умови для комфортного перебування породіль. На черзі – завершення капітального ремонту й у дитячому відділенні.

— Відновити відділення лікарні вдалося завдяки проєкту благодійного фонду «Любіть Україну» профінансований Посольством Японії в Україні. Партнером в його реалізації виступила й наша ОТГ, надавши із місцевого бюджету грошовий внесок в оновлення медичного оснащення лікарні, — зазначив голова Радивилівської ОТГ Микола Карапетян.

Так, у пологовому відділенні спочатку замінили плитку, двері, меблі сантехніку, водопровід та інші комунікації, після чого закупили необхідне оснащення. Зокрема, обладнання для первинної реанімації новонароджених, апарат штучної вентиляції легень та систему ультразвукової діагностики.

Також найближчим часом у дитячому відділені на 20 ліжко-місць завершать капітальний ремонт, який триває тут більше року.

Тепер у пологовому ми маємо повністю забезпечений матеріально-технічний ресурс, завдяки якому можна впевнено і професійно виконувати свою роботу. Щодо дитячого відділення – нині тут замінено усе: від дверей до внутрішнього умеблювання палат. До того ж, у відділенні провели систему підігріву підлоги, замінили сантехніку, — зазначає головний лікар Радивилівської ЦРЛ Федір Стецюк.

Крім пологового та дитячого, ремонтний процес розпочато і в хірургічному відділенні РЦЛ. В минулому році була виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення реконструкції.

Читайте також: Прийшов забити худобу, а заколов дружину: на Гощанщині розслідують вбивство (ФОТО)

Читайте також: В центрі Одеси обвалився будинок з людьми

Читайте також: Найкраще розгадують кросворди на Млинівщині

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: