У Рівному чоловіка врятували від смерті

У Рівному чоловіка врятували від смерті
0
У Рівному чоловіка врятували від смерті

Вночі другого червня до Служби порятунку надійшло повідомлення про дим із квартири на вулиці Дубенській у  Рівному. Про це інформу ГУ ДСНС в Рівненській області.

Ще до приїзду рятувальників мешканці самостійно змогли достукатися та розбудити молодого чоловіка, що там проживає. Він і зняв з плити підгорілий посуд. Вогнеборці по приїзду лише перекрили газопостачання та відкривали вікна на сходовій клітині під'їзду для швидшого провітрювання поверху від диму. Чоловік поставив варитися їжу і просто заснув. Навіть не відчувши, як уся квартира наповнилася димом, зате дим відчули сусіди. Лише завдяки пильності мешканців і оперативності працівників ДСНС вдалося запобігти смертельному отруєнню людини.

Зважаючи на часті подібні випадки підгорання їжі, рятувальники закликають мешканців бути обережними у побуті і дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Адже залишена без нагляду на увімкненій газовій плиті страва здатна призвести до отруєння господарів, пожежі чи навіть вибуху у помешканні.

Читайте також: На Рівненщині підтверджено 1828 випадків захворювання на коронавірус

Читайте також: В Україні за добу 328 нових хворих коронавірусом

Читайте також: У рівненському «ВЕРЕСІ» побороли COVID-19

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині внаслідок ворожої атаки рф постраждала людина
0
Читати далі
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі