У Рівному лікарняні клоуни "Червоні носи" відкриватимуть будинки дитини для людей

У Рівному лікарняні клоуни
0
1846
0
У Рівному лікарняні клоуни "Червоні носи" відкриватимуть будинки дитини для людей

З 1 серпня 2018 року лікарняні клоуни "Червоні Носи" розпочинають адвокаційну компанію щодо розробки, прийняття та затвердження графіку відвудування дітей з КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини».

Таким чиним волонтери хочуть покращити емоційний стан хворих дітей та сприяння їхньому швидшому одужанню шляхом регулярних занять. Пришвидшити розвиток волонтерського руху та соціальної відповідальності шляхом залучення різних категорій населення до руху  "Лікарняних Клоунів". 
Лікарняні клоуни вже працюють в 10 відділеннях медичних закладів м.Рівне, зокрема: онкогематологічне, травматологічне, хірургічне і неврологічне та інколи ізолятор. 
В деяких відділеннях, де діти лікуються тривалий термін, лікарняні клоуни - єдині сторонні люди, та єдині люди, здатні надати психологічну підтримку та психоемоційне розвантаження дітям та їхнім батькам. Протягом року клоуни відвідали лікарню 170 разів. 
Організація періодично відвідує інші заходи, зокрема ми проводили заняття в наступних закладах: «ОХМАТДИТ», Межирицька школа-інтернат, Клеванська школа-інтернат для дітей з вадами зору, Тучинська школа-інтернат.

Контактна особа: Яцюк Юрій: 096 85 244 84

Проект « Розширення спектру послуг та забезпечення відкритості Рівненського Обласного Спеціалізованого Будинку Дитини» реалізується в рамках проекту «Розвиток коаліції ОГС Рівненської області» за фінансової підтримки Посольства Республіки Чехія в Україні.

0
# лікарняні клоуни "Червоні Носи"
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: