У Рівному не можуть послабити карантин через Уряд

У Рівному не можуть послабити карантин через Уряд
0
712
0
У Рівному не можуть послабити карантин через Уряд

Засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, на якому мали ухвалювати рішення про продовження карантину та його послаблення перенесли, бо досі немає постанови Кабміну про послаблення карантину.

– За тиждень відтоді, як Кабмін прийняв рішення досі на офіційному сайті немає відповідного документа,
– пояснив міський голова Рівного Володимир Хомко. – Пристойних слів, щоб це пояснити я не маю. Держава в такому екстремальному стані і щоб за тиждень не оформити своє рішення…

Запевняю такого раніше ніколи не було. Попри те, що прем’єр учора дав повторне доручення профільному міністерству, воно досі не виконане. Тому не маємо що обговорювати на нашій комісії, перенесли засідання на завтра, – зазначив мер.

До слова, якщо завтра цей документ з’явиться на сайті Кабміну чи МОЗу – комісія ТЕБ та НС зможе його обговорити, аби ухвалити відповідне рішення щодо послаблення карантину.

– Ситуація напружена, люди обурені, хочуть працювати, а ми не можемо провести комісію, бо немає правових рамок і рішення кабінету міністрів
, – каже Хомко. Ті міста, які прийняли рішення всупереч рішенню Кабміну, не змогли їх втілити в життя. Бо це контролюється силовими структурами, поліцією. Тож дочекаємося завтрашнього дня. 

Читайте також: Рівнян попереджають про погіршення погоди, очікують заморозки

Читайте також: До першого вересня дитсадки не відкриватимуть, – МОЗ

Читайте також: Для поїздок закордон: в Україні хочуть ввести «паспорти здоров’я»

0
Політика Суспільство
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: