0
239
0

Вчора патрульним надійшло повідомлення, що в обласному центрі на вулиці Погоринський чоловік потребує допомоги.

Коли ж інспектори приїхали на місце виклику, то з’ясували, що їхня допомого нікому не потрібна, а 64-річний чоловік з ознаками алкогольного, який і викликав поліцейських розповів, що подзвонив "по приколу", аби подивитися на патрульних.

Тепер чоловіка притягнуто до кримінальної відповідальності за ст.183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спецслужб) . Про це повідомляє сторінка Патрульної поліції Рівного у мережі Facebook.

0
# Рівне # патрульна поліція # алкогольне спяніння # виклик # приколи
У Рівному відбудеться акція «27 Слів про Незалежність»
0
104
Рівняни треті в першому турі спідвейної Ліги "Speedway Friendship Cup"
Рівненські гонщики стартували в 1 етапі Міжнародної Ліги Спідвею "Speedway Friendship Cup" в угорському Надьхалаші.
0
77
"Рівненська" баскетбольна збірна України премогла Албанію
Жіноча кадетська збірна України перемогла команду Албанії в третьому матчі групового етапу Чемпіонату Європи в Подгориці в Чорногорії.
0
317
"Рівненська" збірна України з баскетболу програла білорускам
Збірна України U-16 в складі якої виступають аж шість вихованок рівненського баскетболу, а очолює національну дружину наш земляк Валерій Жартун, не зуміла обіграти одноліток з Білорусі, поступившись 47:63.
0
83
Рівняни двічі четверті у фіналі Чемпіонату України з пляжного волейболу
У Запоріжжі пройшли фінальні змагання Чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат в категорії u-16.