У Рівному шахраї "кидають" власників "євроблях"

У Рівному шахраї
0
1832
0
  • У Рівному шахраї "кидають" власників "євроблях"
  • У Рівному шахраї "кидають" власників "євроблях"

Післяріздвяний тиждень виявився щедрим на підробки. Відразу чотири автомобілі, які перебували на території України з порушенням норм чинного законодавства виявили працівники сервісного центру МВС спільно з фахівцями експертної служби. Три автомобілі намагалися перереєструвати на нового власника у Рівному і один у Володимирці.

До спільноти ВГО "АВТО ЄВРО СИЛА-Рівне" місцевий мешканець звернувся за допомогою. Він продавав авто, і теж натрапив на шахраїв:

Два тижні тому продавав авто опель вектра 2000р 2.0 тд, ціна якої була 1500$. Приїхали два хлопці подивитись машину і один сказав, що купує для свого тата. Спішили, подивились авто, почали збивати суму і казали, що там те треба робити, там те, а мені дуже терміново були потрібні гроші, бо знаходжусь в боргах. І так ми домовились за 1100$. Сіли в машину, дав мені гроші, я подивився. Звичайно я не дуже розуміюсь на доларах і через день поїхав міняти їх, а вони виявилися фальшиві.

Під проведення експертного дослідження  встановлено, що маркувальні позначення номерів кузова в автомобілях піддавались змінам, шляхом  перебивання окремих символів. Тим часом в смт Володимирець, завдяки пильності працівників виявлено, що номерна площадка з номером кузова вварена не заводським способом. Наразі за усіма фактами порушень проводиться перевірка.

Відомо вже про 9 подібних випадків. Будьте уважні для того, щоб з вами не трапився такий неприємний випадок.

0
Кримінал # Рівне
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: