У Рівному обговорять бюджетну прозорість

У Рівному обговорять бюджетну прозорість
0
335
0
У Рівному обговорять бюджетну прозорість

19 лютого 2019 року о 10.00 год в приміщенні Інформаційно-освітнього простору «INFOHUB» ( м.Рівне, вул.Словацького, 3а) відбудеться круглий стіл:

“Індекс прозорості місцевих бюджетів-2018: Рівне”

Під час круглого столу буде представлено та обговорено національний рейтинг “Індекс прозорості місцевих бюджетів — 2018”, результати вимірювання рівня прозорості бюджетного процесу міста Рівне та рекомендації, напрацьовані за його  результатами.

Вимірювання здійснювалось  в рамках національної кампанії Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” за унікальною Методологією оцінки прозорості місцевих бюджетів, яка включає 139 критеріїв і надає можливість комплексно оцінити рівень бюджетної прозорості будь якого міста.

Кампанією вимірювання було охоплено 37 українських міст — всі міста-обласні центри, м. Київ та низка міст-районних центрів. За її результатами сформовано національний рейтинг “Індекс прозорості місцевих бюджетів — 2018” тарекомендації з підвищення рівня прозорості бюджетного процесу у відповідних містах.

Питання для доповіді і обговорення: Результати рейтингу всіх міст та ОТГ, типові рекомендації для підвищення прозорості бюджетного процесу, результати оцінювання по м. Рівне, пропозиції до покращення публічності та прозорості бюджетного процесу

 

Довідково:

 

Національна кампанія “Індекс прозорості місцевих бюджетів — 2018” здійснюється Громадським Партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” в рамках проекту “Підвищення прозорості бюджетного процесу на локальному рівні” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”

Детальна інформація про партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» за посиланням: www.probudget.org.ua

Запрошуються: представники Рівненської міської ради в т.ч депутатського корпусу, громад області, громадськості, наукової спільноти, що працюють у цьому напрямку, ЗМІ, засоби масових комунікацій, блогери.

 Контактна особа: Микола Орлов, 067-3638272 Analitik5555@gmail.com 

 

0
Гроші # За прозорі місцеві бюджети!
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
169
Заступнику голови ОДА не погодили декретну відпустку?
0
Читати далі
39
Безвісти зниклого жителя Демидівщини просять допомогти розшукати
0
Читати далі
38
Рівнеоблрада знову оголосила конкурс до складу постійної поліцейської комісії
0
Читати далі
16
"Спорт для всіх" на "Джемборі – Рівно 30"
Зазначимо, що за роки незалежності в Україні відбулося два Джемборі. Перше Всеукраїнське скаутське Джемборі відбулось у 1996 році поблизу Невицького замку на Закарпатті. Друге - приурочене 20-й річниці відродження Пласту в Україні, відбулось у с
0
Читати далі
86
На Рівненщині відзначили День Державного Прапора
0
Читати далі
40
На Рівненщині продовжують хворіти на кір
0
Читати далі
68
Спортивні баталії на «Джемборі – Рівно 30. Рівне»
0
Читати далі
238
Як курсуватимуть тролейбуси в Рівному на День Незалежності та День міста
0
Читати далі
125
Вночі у Рівному горіла автівка (ФОТО)
0
Читати далі