У Рівному посадовець "погорів" на хабарі за оренду

У Рівному посадовець
0
884
0
У Рівному посадовець "погорів" на хабарі за оренду

6 лютого 2018 року військовою прокуратурою Рівненського гарнізону Західного регіону України за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління захисту економіки Нацполіції України в Рівненській області, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди в.о. директора філії Рівненський державний обласний навчально-курсовий комбінат Українського державного підприємства «Укрінтеравтосервіс».

Грошові кошти в розмірі 40 тис грн призначалися за вирішення питання щодо надання громадянину в оренду приміщень, які перебувають на балансі вказаного підприємства. Виплата хабара проходила через перерахунок на банківську картку.

Даний комбінат знаходиться за адресою М.РІВНЕ РІВНЕ ВУЛ.ВІДІНСЬКА БУД.7. Ймовірно, саме за оренду частини цього приміщення посадовець вимагав суму 40 тисяч гривень.

 

 

Вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України. На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, а також обшуки за місцем роботи та проживання.

За результатами їх проведення будуть вирішенні питання щодо повідомлення посадовцю про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

 

0
Гроші Кримінал
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: