У Рівному представили нового керівника поліції області

У Рівному представили нового керівника поліції області
0
У Рівному представили нового керівника поліції області

Начальником Головного управління Нацполіції в Рівненській області став полковник поліції Олексій Камишанський. Сьогодні, 17 листопада, особовому складу його представив Голова Національної поліції України.

У вступному слові Ігор Клименко повідомив присутнім, що Валерій Самчук змушений завершити службу за станом здоров’я.

«Хочу подякувати Валерію Петровичу за ту роботу та колектив, який він залишає після себе. Колектив злагоджений, працював і вдало виконував свої функції, — зазначив Голова Нацполіції, представивши особовому складу нового керівника.

Олексій Камишанський звернувся до особового складу та зауважив, що для нього сьогодні велика честь очолити поліцію Рівненщини, але водночас і велика відповідальність:

«Зі свого боку зроблю все, що від мене залежить: зберегти ті здобутки, які були досягнуті попереднім керівництвом, розвивати їх та запровадити дещо нове для захисту мешканців Рівненщини».

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині судитимуть трьох організаторів незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто загинув пішохід, який перебігав дорогу у невстановленому місці
0
Читати далі
Осіб, які вчинили теракт поблизу ТЦ у Рівному, затримано
0
Читати далі
У Рівному знову здорожчає проїзд
0
Читати далі
На Рівненщині викрили злочинну групу, яка виготовляла та збувала наркотичні речовини
0
Читати далі
На Рівненщині перевіряють освітні заклади щодо зарахування абітурієнтів призовного віку
0
Читати далі
Поліція працює на місцях обстрілів Рівненщини
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть чоловіка, який ввозив авто під виглядом гуманітарної допомоги
0
Читати далі
Рівненщина зазнала наймасштабнішої атаки за час повномасштабної війни
0
Читати далі