• приходь 14 квітня на EcoFestPlaza;
  • роби благодійний внесок від 100грн на проект «Сад історій» по висадці дерев у Рівному;
  • гарантовано отримуй екосумку «Я ♥ Рівне» за те, що долучився до благодійності.

Ми впевнені, що знайдеться 500 небайдужих рівнян і нам разом вдасться зібрати 50 000гривень на 15 саджанців. «Сад історій» — це проект ГО «Зелена Альтернатива», який має на меті озеленити наше місту. Частину коштів вже зібрано, тепер час долучитися і нам!Екосумку тобі, дерево Рівному!

Фестиваль EcoFestPlaza триватиме з 12:00 до 19:00 на майдані Короленка біля ТРЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА». Окрім благодійної акції, на вас чекає:

- цікаві лекції про екологічний та здоровий спосіб життя;

- вегетаріанська їжа та корисні смузі.

- розваги для дітей, ігри з аніматорами, аквагрим;

- майстер-класи;

- фотозони;

- презентації екологічних ініціатив нашого міста.

0
i-серфінг
15
Рівненський "Верес" переконливо обіграв "Буковину"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
64
“Кардинал-Рівне” відкрив сезон перемогою
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.
0
336
Поблизу Бармаків горить сміттєзвалище (ФОТО)
0
183
В центрі Рівного кросфітили діти
В рамках святкування тижня фізичної культури та спорту з ініціативи Міністерство молоді та спорту України у Рівному відбулись змагання з кросфіту серед дітей.
0
85
У селі на Дубенщині оголосили карантин через скажену лисицю
0
98
У Рівному автомобіль збив пенсіонерку (ФОТО)
0
114
У Рівному стартує Чемпіонат області з боулінгу
Чемпіонат Рівненщини зі спортивного боулінгу відбуватиметься під егідою ВФСБУ (Всеукраїнська Федерація спортивного Боулінгу України) (чоловічий та жіночій залік + пари).