У Рівному пройшов чемпіонат з рукопашного бою

1

Чемпіонат оперативного командування «Захід» із рукопашного бою відбувся у Рівному. Вісім команд спортсменів із військових частин та окремих підрозділів оперативного командування, упродовж двох днів, виборювали право на звання кращої. Загалом, до Рівного приїхало понад п’ятдесят учасників. Військові спортсмени змагались у  різних вагових категоріях. Поєдинки проводились за принципом дозованого контакту без зупинки часу. Кожен бій тривав три хвилини.

Оскільки кожен спортсмен змагався до першої поразки, у фінал змагань вийшли найсильніші.

Емоції вболівальників, що підтримували свої команди, переповнювали спортивну залу. Поєдинки проходили в атмосфері суперництва, кожен хотів перемогти. За результатами змагань було визначено три кращих команди. Перше місце у командному заліку посіли спортсмени 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила,  срібними призерами стали військові спортсмени 394 окремого батальйону охорони та обслуговування, третю сходинку чемпіонату посіла команда спортсменів з 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Кращими рукопашниками оперативного командування «Захід» у різних вагових категоріях стали прапорщик  Віталій ГАРБАР, лейтенант Андрій УБОГИЙ, лейтенант Олег ЯВТУШЕНКО, лейтенант Сергій БУЗІВОК, лейтенант Андрій ХАЙНАЦЬКИЙ, солдат Олександр ПИТЕЛЬ, молодший сержант Юрій МУШТУК.

Після тренувальних зборів переможці боротимуться за кубок командувача Сухопутних військ ЗСУ. Чемпіонат з рукопашного бою відбудеться у квітні в столиці України.