У Рівному проведуть наукову конференцію щодо збереження пам’яток міста

У Рівному проведуть наукову конференцію щодо збереження пам’яток міста
0
178
0
У Рівному проведуть наукову конференцію щодо збереження пам’яток міста

Третього грудня о 12 годині дня у Рівненському обласному краєзнавчому музеї проведуть наукову та дослідницьку конференцію на тему: «Рівне 2019. Знахідки та відкриття, надії та сподівання». Про це повідомив один з її ініціаторів – рівнянин Олександр Харват на своїй сторінці у Фейсбук.

До участі в конференції запрошуються фахівці і аматори краєзнавства, історики, архітектори, дослідники, журналісти та усі небайдужі до історико-культурної та архітектурної спадщини Рівного.

– Впродовж року, що минає, неодноразово виникали непорозуміння, іноді конфліктні ситуації між громадою і керівництвом міста щодо збереження нашої спільної історичної спадщини, облаштування у місті культурно-освітнього простору. Найбільше дискусій і інформаційного протистояння відбувалося в соціальній мережі Інтернет. Одночасно місцеві історики і краєзнавці, досліджуючи історію Рівного, публікували цікаві наукові і популярні статті, видавали книги, телевізійники готували телепрограми, знімали документальні фільми, – розповідає Олександр Харват.

Конференція має стати майданчиком, де будуть акумульовані думки щодо конкретних міських історико-архітектурних об’єктів, їх збереження та використання. Учасники краєзнавчого зібрання ознайомлять широкий загал із своїми творчими доробками і планами на майбутнє.

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: