У Рівному проводять конкурс на кращий проект реконструкції скверу у історичному районі

У Рівному проводять конкурс на кращий проект реконструкції скверу у історичному районі
0
551
0
У Рівному проводять конкурс на кращий проект реконструкції скверу у історичному районі

Вперше в Рівному оголошується відкритий архітектурний конкурс для вибору найкращого проекту облаштування скверу. Сквер є громадською зоною, а розвиток таких зон пожвавлює використання міста його мешканцями. Тому важливо облаштувати занедбану територію в центральній частині міста на перетині вулиць Соборної та Петра Дорошенка. Це вирішить такі існуючі там інфраструктурні проблеми: знищений газон, відсутність зони відпочинку, відсутність освітлення, відсутність вуличних меблів.


Щоб вибрати найкращий варіант облаштування скверу та зробити це максимально прозоро та кваліфіковано - оголошується архітектурний конкурс. Такий підхід в створенні чи реконструкції міських об’єктів (будівель, просторів, зон відпочинку і т.д.) є загальноприйнятою практикою за кордоном, але для нашого міста поки що новий. Новизна також в тому, що проведенням конкурсних процедур, організаційних заходів, підготовкою пакету документації та іншими обов’язками займається залучена незалежна команда організатора. Це дозволить провести конкурс прозоро, відкрито та професійно і отримати об’єктивні результати.

Назва сквер “на Волі” пропонується тому, що ця територія відноситься до колишнього рівненського передмістя “Воля”. Так з XVIII століття називали лівобережну частину Рівного між сучасними вулицями Хмільною, Дорошенка, Дубенською. Учасники конкурсу в своїх проектах скверу мають врахувати цей історичний контекст, метафорично показати образ колишнього передмістя та поєднати його з філософським поняттям терміну “воля”.

 

Почути більше інформації про конкурс, порядок його проведення, преміальний фонд та задати питання представникам замовника, організатора і членам журі Ви зможете в четвер, 11 квітня, об 11:00 на прес-конференції з приводу офіційного оголошення початку конкурсу. Місце проведення - інформаційно-освітній простір INFOHUB (вул. Словацького, 3а). Сторінка події - www.facebook.com/events/794678394245266/.

0
Політика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
19
Поблизу Рівного вогнеборці кілька годин гасили мастштабну пожежу (ФОТО)
0
Читати далі
123
Стало відомо хто судитиметься з Хомком за будівництво школи в районі "Щасливого"
0
Читати далі
26
Рівненський "Верес" переконливо обіграв "Буковину"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
Читати далі
77
“Кардинал-Рівне” відкрив сезон перемогою
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.
0
Читати далі
345
Поблизу Бармаків горить сміттєзвалище (ФОТО)
0
Читати далі
186
В центрі Рівного кросфітили діти
В рамках святкування тижня фізичної культури та спорту з ініціативи Міністерство молоді та спорту України у Рівному відбулись змагання з кросфіту серед дітей.
0
Читати далі
88
У селі на Дубенщині оголосили карантин через скажену лисицю
0
Читати далі
100
У Рівному автомобіль збив пенсіонерку (ФОТО)
0
Читати далі
118
У Рівному стартує Чемпіонат області з боулінгу
Чемпіонат Рівненщини зі спортивного боулінгу відбуватиметься під егідою ВФСБУ (Всеукраїнська Федерація спортивного Боулінгу України) (чоловічий та жіночій залік + пари).
0
Читати далі