У Рівному проводять конкурс на кращий проект реконструкції скверу у історичному районі

У Рівному проводять конкурс на кращий проект реконструкції скверу у історичному районі
0
402
0
У Рівному проводять конкурс на кращий проект реконструкції скверу у історичному районі

Вперше в Рівному оголошується відкритий архітектурний конкурс для вибору найкращого проекту облаштування скверу. Сквер є громадською зоною, а розвиток таких зон пожвавлює використання міста його мешканцями. Тому важливо облаштувати занедбану територію в центральній частині міста на перетині вулиць Соборної та Петра Дорошенка. Це вирішить такі існуючі там інфраструктурні проблеми: знищений газон, відсутність зони відпочинку, відсутність освітлення, відсутність вуличних меблів.


Щоб вибрати найкращий варіант облаштування скверу та зробити це максимально прозоро та кваліфіковано - оголошується архітектурний конкурс. Такий підхід в створенні чи реконструкції міських об’єктів (будівель, просторів, зон відпочинку і т.д.) є загальноприйнятою практикою за кордоном, але для нашого міста поки що новий. Новизна також в тому, що проведенням конкурсних процедур, організаційних заходів, підготовкою пакету документації та іншими обов’язками займається залучена незалежна команда організатора. Це дозволить провести конкурс прозоро, відкрито та професійно і отримати об’єктивні результати.

Назва сквер “на Волі” пропонується тому, що ця територія відноситься до колишнього рівненського передмістя “Воля”. Так з XVIII століття називали лівобережну частину Рівного між сучасними вулицями Хмільною, Дорошенка, Дубенською. Учасники конкурсу в своїх проектах скверу мають врахувати цей історичний контекст, метафорично показати образ колишнього передмістя та поєднати його з філософським поняттям терміну “воля”.

 

Почути більше інформації про конкурс, порядок його проведення, преміальний фонд та задати питання представникам замовника, організатора і членам журі Ви зможете в четвер, 11 квітня, об 11:00 на прес-конференції з приводу офіційного оголошення початку конкурсу. Місце проведення - інформаційно-освітній простір INFOHUB (вул. Словацького, 3а). Сторінка події - www.facebook.com/events/794678394245266/.

0
Політика
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
38
26 червня у Рівному - Міжнародний турнір зі спідвею
0
Читати далі
126
Вночі на Дубенщині горів автомобіль (ФОТО)
0
Читати далі
139
На Рівненщині загорілося сміттєзвалище(ФОТО)
0
Читати далі
348
Вже відомо хто буде виконувати тимчасові обов’язки голови Рівненської ОДА
0
Читати далі
130
У Рівному найсильніші пожежники-рятувальники (ФОТО)
Вчора перед офіцерським складом обласного управління ДСНС Рівненщини привітали збірну команду Головного управління "Рівне - 112".
0
Читати далі
1543
На Рівненщині загинув водій
0
Читати далі
378
Борчиня з Рівненщини стала чемпіонкою Європи
Золоту медаль Чемпіонату Європи з вільної та греко-римської боротьби серед кадетів завоювала рокитнівчанка Юлія Лесковець.
0
Читати далі
5221
На Рівненщині жінка потрапила в пастку у власному будинку
2
Читати далі
1395
Найрозумніші: на Рівненщині 6 осіб набрали 200 балів за ЗНО
2
Читати далі