У Рівному навчали куди подіти сміття

У Рівному навчали куди подіти сміття
0
У Рівному навчали куди подіти сміття

14 травня активісти Громадянської мережі ОПОРА вчили рівнян як  можна подарувати друге життя відходам. Представники розповідали містянам про переробку сміття та  його вплив на довкілля. Також на відкритій лекції розповідали про успіхи у подоланні сміттєвої кризи в інших країнах світу.

- Найбільших успіхів у вирішенні цієї проблеми домоглися Швейцарія, Німеччина та Швеція, де жителі самі сортують понад 80 % відходів, – розповіла місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Ірина Кантарія.

Рівнянам також показували, як з сміття можна створити щось креативне. Як приклад, активісти показували як можна з пластикових пляшок зробити крісло-пуф. Організаторз сміття зробили пуфи кажуть, робили це для того, щоб переконати учасників наскільки просто створити щось нове, не витрачаючи зайвих коштів

0
# Рівне # акція # ОПОРА # друге життя сміттю
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили підприємця на отриманні хабаря
0
Читати далі
У Дубно під колесами кросовера загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі