У Рівному троє нових хворих COVID-19

У Рівному троє нових хворих COVID-19
0
У Рівному троє нових хворих COVID-19

Станом на ранок 10 квітня, на Рівненщині зареєстровано 3 нових випадки на COVID-19. Це рівняни віком від 40 до 44 років. Один чоловік госпіталізований, двоє з легким перебігом хвороби - на самоізоляції.

Сьогодні в Сарненській ЦРЛ готують до виписки двох пацієнтів. Жінка і чоловік з села Тинне одужали. ПЛР-тести двічі показали від’ємний результат.

Наразі на перевірці ще 17 проб на коронавірус. Результати повідомлю ввечері.

Таким чином всього на Рівненщині зареєстровано 85 випадків захворювання на COVID-19.

Сьогодні, о 12.00, проведу онлайн нараду про забезпечення медзакладів області з головами РДА та головними лікарями базових для covid-пацієнтів лікарень. 

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі