У Рівному стартував великий розпродаж міжкімнатних дверей

У Рівному  стартував великий розпродаж міжкімнатних дверей
0
372
0
У Рівному  стартував великий розпродаж міжкімнатних дверей

У Рівному у Гіпермаркеті дверей «На Щасливому» стартував великий розпродаж міжкімнатних дверей.

Відтак, тепер кожен бажаючий може придбати за зниженою ціною міжкімнатні двері старої колекціївід трьох українських виробників – компаній «Rodos», «Verto» та «ОМіС».
Загалом на розпродаж виставлено близько 30 різноманітних моделей міжкімнатних дверей. Їх вартість тепер стартує від усього 1291 грн. Тож якщо ви задумаєтеся про заміну дверей у своїй оселі чи офісі, плануєте капітальний ремонт в домівці чи будуєте будинок – саме зараз у вас є чудова нагода придбати їх за акційною ціною та суттєво зекономити на своїй покупці.
Поспішайте, адже кількість акційних дверей - обмежена!
Переглянути увесь акційний асортимент та одразу ж придбати обрані двері ви можете онлайн у нашому інтернет-магазині за адресою: http://dveri-schaslyve.com.ua/tovari/mizhkimnatni_dveri/aktsi-rozprodazh.
До речі, на сайті Гіпермаркету дверей у вас також є можливість підібрати ті чи інші двері до свого інтер'єру завдяки спеціальному сервісу. Ви можете завантажити фото своєї кімнати і підбирати там до свого інтер'єру будь-які двері. А якщо ви лише в процесі ремонту, ви можете самостійно підібрати колір стін, який пасуватиме під ті чи інші двері. Спробуйте підбір дверей ТУТ.

 

 

0
Гроші # Рівне # Гіпермаркет дверей «На Щасливому» # купити двері
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: