У Рівному відбудеться презентація виставки "Мій Параджанов"

У Рівному відбудеться презентація виставки
0
456
0
У Рівному відбудеться презентація виставки "Мій Параджанов"
6 травня о 16:00 год у виставковій залі Міського Будинку Культури відбудеться презентація виставки «Мій Параджанов» та зустріч з автором Юрієм Гармашем (Київ).
 
Юрій Гармаш - відомий кінооператор та фотограф. Зняв більше 30 художніх і телевізійних фільмів. Знімав програми для телебачення. Має нагороди за операторську роботу на республіканських, всесоюзних та міжнародних кінофестивалях.
Заслужений діяч мистецтв України, академік Українською Кіноакадемії, член Національної спілки кінематографістів України, почесний член Національної спілки фотохудожників України, член Європейської Асоціації кінооператорів (I.M.A.G.O.). Володар «Золотої Дзиги» Української Кіноакадемії. Нагороджений мистецькою премією “Київ” імені Івана Миколайчука, орденом УПЦ Св. Рівноапостольного князя Володимира. За кіносценарій “1000 снопів вітру” отримав диплом на всеукраїнському літературному конкурсі “Коронація слова”. Фотографія “Киянка” ввійшла в 10 кращих фотографій про Майдан і зберігається в колекції письменника Пауло Коельйо.
 
Автор фотопроекту “Шевченко і Майдан”, плакат зберігається в музеї Революції Гідності. Автор дванадцяти фотовиставок “Параджанов. Дотик” та «Мій Параджанов» в Україні і за кордоном, присвячених кінорежисеру Сергію Параджанову, автор фотовиставок «Мій Майдан» та «Згадуючи», «Бориславу Брондукову-80»
Професор КНУКІМ, майстер курсу «Фотохудожник» на кафедрі “Аудіовізуальне мистецтво”.
Виставка триватиме з 6 до 17 травня у виставковій залі Рівненського МБК.
Організатори та співорганізатори – народна студія «Простір фото» Рівненського МБК, студія «У фарватері істин» за підтримки Національної Спілки фотохудожників України.
0
Афіша
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
25
Безвісти зниклого жителя Демидівщини просять допомогти розшукати
0
Читати далі
33
Рівнеоблрада знову оголосила конкурс до складу постійної поліцейської комісії
0
Читати далі
14
"Спорт для всіх" на "Джемборі – Рівно 30"
Зазначимо, що за роки незалежності в Україні відбулося два Джемборі. Перше Всеукраїнське скаутське Джемборі відбулось у 1996 році поблизу Невицького замку на Закарпатті. Друге - приурочене 20-й річниці відродження Пласту в Україні, відбулось у с
0
Читати далі
75
На Рівненщині відзначили День Державного Прапора
0
Читати далі
37
На Рівненщині продовжують хворіти на кір
0
Читати далі
68
Спортивні баталії на «Джемборі – Рівно 30. Рівне»
0
Читати далі
226
Як курсуватимуть тролейбуси в Рівному на День Незалежності та День міста
0
Читати далі
119
Вночі у Рівному горіла автівка (ФОТО)
0
Читати далі
221
У Рівному на Чернишова зіткнулося дві вантажівки (ФОТО)
0
Читати далі