У Рівному відключили гарячу воду

У Рівному відключили гарячу воду
0
417
0
У Рівному відключили гарячу воду

Сьогодні, 1 травня у Рівному відключили гаряче водопостачання. 

Як повідомили у "Рівнетеплоенерго" основна причина відключення - борги населення за послугу, а також несподіване підняття на 15% з 1 травня ціни на газ НАК "Нафтогаз" для теплопостачальних підприємств.

Виняток становлять споживачі, які отримують гарячу воду від котелень на твердому паливі. Наразі - це єдина можливість продовжувати підігрів води у міжопалювальний період.

Як розповіла керівник PR-напрямку ТОВ "Рівнетеплоенерго" Світлана Сирота, деякі котельні у Рівному продовжують гаряче водопостачання:

"Котельні, які знаходяться вулиці Курчатова і Київській продовжують гаряче водопостачання. Там є твердопаливні котли. Чи надовго продовжать подачу гарячої води - наразі невідомо. Річ у тому, що раніше уряд декларував підвищення ціни на газ із 1 травня, пізніше заявив про зниження. Але Нафтогаз надіслав контракти з 1 травня на 15% дорожче. Тому поки все не з'ясується, гарячої води, яка гріється газом - не буде" -зазначила Світлана Сирота. 
 
До слова, повернути гарячу воду решті споживачів обіцяють після погашення ними боргів за цю послугу та переведення котелень на тверде паливо.
0
# Рівне # відключення # "Рівнетеплоенерго" # гаряча вода # Світлана Сирота
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: