У Рівному відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

У Рівному відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)
0
1045
0
У Рівному відкрили інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

Сьогодні, 28 грудня, відбулося урочисте відкриття комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Рівненської районної ради Рівненської області". Центр розташований у приміщенні Рівненської районної державної адміністрації.

Мета роботи установи – надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження дітей із особливими освітніми потребами від 2 до 18 років.

В установі, також, облаштований кабінет для здійснення первинного прийому батьків або законних представників дитини, а також кабінети лікувальної фізкультури, логопеда та практичного психолога. В останніх двох передбачено зони для роботи інших спеціалістів: вчителя-олігофрено-педагога, вчителя-сурдопедагога, вчителя-тифлопедагога та кімната спільних засідань фахівців центру.

"Сьогодні, важлива для Рівненського району подія. Ми відкриваємо інклюзивно-ресурсний центр. У центрі надаватимуть психологічну та педагогічну допомогу діткам із особливими освітніми потребами від 2 до 18 років. В інклюзивно-ресурсному центрі обладнано декілька кабінетів. Вони облаштовані спеціальним та ігровим розвиваючим обладнанням, дитячими меблями, комплектами дидактичних матеріалів, розвиваючими матеріалами, наочними матеріалами для розвитку мовлення та пізнавальних процесів, дерев’яними пісочницями для сухого та кінетичного піску з підсвіткою. Центр створений за типовим проектом, який розробили експерти Фонду Петра Порошенка у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ", - сказав голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук.

0
# Рівне # Прес-служба Рівненської РДА
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
69
Біля всесвітньо відомого Тунелю кохання відкриють резиденцію Святий Миколай та Санта
0
Читати далі
123
Рівненську облраду очолив Сергій Кондрачук
0
Читати далі
79
Завтра на двох вулицях Рівного не буде світла
0
Читати далі
82
Перевантажені фури, які виявили на Рівненщині, поповнили бюджет на три мільйони
0
Читати далі
221
Перша сесія Рівненської облради закрита: голову так і не обрали
0
Читати далі
46
Дітей загиблих на війні годуватимуть безкоштовно
0
Читати далі
1296
В Україні скасували «карантин вихідного дня»
Втім, зберегли дію карантину помаранчевої зони
0
Читати далі
88
Китайський апарат успішно приземлився на Місяць
0
Читати далі
87
Стартувала перша сесія Рівненької облради 8 скликання
0
Читати далі