У Рівному відкрили новий спортивний майданчик

У Рівному відкрили новий спортивний майданчик
0
У Рівному відкрили новий спортивний майданчик

Сьогодні, 25 червня міський голова Рівного зустрівся з виконавцем робіт по облаштуванню спортивного майданчика по вулиці Соборна, БОС 287.

Сучасний та стильний спорткомплекс збудований за міські кошти в пам'ять відомого журналіста-активіста Олександра Мельничука, який жив у цьому будинку. Загальна вартість майданчика 1 мільйон 400 тисяч гривень.

Крім того, Володимир Хомко зустрівся та поспілкувався із мешканцями будинку, який до речі відремонтований, та утеплений завдяки міській програмі термомодернізації багатоквартирних будинків та муніципальній програмі сталого розвитку – вартістю 1,5 мільйона гривень.

 

Читайте також: Угорщина блокуватиме засідання Україна-НАТО, доки не буде вирішене питання нацменшин на Закарпатті

Читайте також: В окупованій Ялті двірників одягнули в плаття і привели «складати присягу чистоті» (ФОТО)

Читайте також: Рівненські рятувальники вирушили допомагати потерпілим від негоди на Прикарпатті (ВІДЕО)

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині затримали «чорного зброяра»
0
Читати далі
У Рівному СБУ затримала громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі