У Рівному відзначили кращих нотаріусів області

У Рівному відзначили кращих нотаріусів області
0
701
0
  • У Рівному відзначили кращих нотаріусів області
  • У Рівному відзначили кращих нотаріусів області

Нарада з нагоди професійного свята - Дня нотаріату та 25-річчя нотаріату України відбулась у Рівному. Організаторами заходу стали Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області спільно з Відділенням Нотаріальної палати України в Рівненській області.

Участь у святковій нараді взяло й керівництво області та міста – голова обласної ради Олександр Данильчук, перший заступник голови РОДА Віталій Ундір, міський голова Рівного Володимир Хомко. Почесні гості урочистої події нагородили відзнаками та грамотами кращих нотаріусів Рівненщини.

Зокрема, начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук вручила грамоти за багаторічну сумлінну і наполегливу працю, вагомий особистий внесок в організацію діяльності нотаріату, зразкове виконання посадових обов’язків завідувачу Вараської міської державної нотаріальної контори Галині Ріцькій, завідувачу Рокитнівської районної державної нотаріальної контори Ганні Витичак та консультанту Рівненського державного нотаріального архіву Марії Рудій.

Натомість голова Відділення Нотаріальної палати України в Рівненській області Інна Бернацька подякувала за підтримку і допомогу у роботі нотаріусів області заступнику начальника ГТУЮ у Рівненській області з питань державної реєстрації Нелі Ковальовій та начальнику відділу з питань нотаріату Наталії Левицькій.

0
# Рівненська юстиція
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: