У Рівному визначили найсильніших боксерів області [+ФОТО]

0
  • У Рівному визначили найсильніших боксерів області [+ФОТО]

У Рівному фінішував Чемпіонат області з боксу, який тривав впродовж трьох днів. Змагання приймав спортивний зал ЗОШ №23.

Всього за медалі змагалося близько 60 учасників.

У віковій категорії "молодь" переможцями стали: 52 кг - Зосімов Павло.(Вараш); 56 кг- Огородник Андрій - (Рівне); 60 кг-Смолярчук Роман - І м. (Млинів); 64 кг-Березняк Максим -  (Рівне); 69 кг-Ющук Тарас - (Рівне); 75 кг - Омельчук Валентин -(Рівне).

Серед чоловіків золоті нагороди здобули: 56 кг - Шепелюк Олександр (Рівне); 60 кг-Карташов Дмитро (Рівне); 64 кг-Шепелюк Юрій (Рівне); 69 кг-Цибульський Станіслав (Дубровиця); 75 кг-Сівіцкий Павло (Рівне); 81 кг-Погодін Владислав (Рівне); 91 кг -Ковальчук Іван (Вараш); +91 кг Баблюк Микола (Дубно).

На обласному турнірі сформували збірну області яка битиметься на Чемпіонаті України. Він відбудеться в травні. Місце проведення змагань поки уточнюється