У Рівному встановили скульптуру мотогонщику (ФОТО)

У Рівному встановили скульптуру мотогонщику  (ФОТО)
0
552
0
У Рівному встановили скульптуру мотогонщику  (ФОТО)

Нещодавно рівнянам продемонстрували фактично готову скульптуру мотогонщика.

Читати: У Рівному показали майже завершену скульптуру мотогонщику

Спідвеїсту вже "прибув" на "Мототрек". До завершення робіт по благоустрою території навколо пам'ятного знаку лишилося декілька днів.

Відомий у Рівному скульптор Тарас Бурик завершує один із своїх грандіозних проектів на замовлення "Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею" - пам'ятний знак "Скульптура Спідвеїсту" з нагоди 60-річчя Рівненського спідвею.

Тарас Бурик відомий виготовленням Beerman, встановленого поблизу Рівненського пивзаводу та віолончеліста на території кафе "Блюз Jazz".

Вартість виготовлення скульптури спідвеїсту понад 4 тис. у.є.. Кошти оплачені "Клубом Вболівальників Рівненського Спідвею". Частину зібрали самі вболівальники, частину надали спонсори, в тому числі міський голова Рівного Володимир Хомко та постійний вболівальник Рівненського спідвею Олексій Муляренко.

Вага скульптури 350 кілограмів. Матеріал - метал та пластик. Скульптура встановлена на бетонному постаменті, який виконаний у вигляді віражу. До кінця тижня планується встановлення та підключення освітлення.

Нагадаємо, церемонія Відкриття пам'ятного знаку "Скульптура спідвеїсту" з нагоди 60-річчя Рівненського спідвею запланована на 25 серпня (неділя) о 16:00 - День міста Рівне. 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: