У Рівному за 7 днів захворіло вже більше пів тисячі людей

У Рівному за 7 днів захворіло вже більше пів тисячі людей
0
404
0
У Рівному за 7 днів захворіло вже більше пів тисячі людей

За даними закладів охорони здоров′я міста Рівного, на третьому тижні жовтня 2019 року захворіло понад 600 осіб.

Найчастіше хворіли та потребували медичної допомоги діти, їх відсоток від усіх хворих складає 62,6%. Смертей через ускладнення від грипу з початку сезону (вересень-жовтень) не зареєстровано.

Як повідомляє Управління охорони здоров’я м. Рівне, найдієвішим способом профілактики грипу є вакцинація. Оптимальний час введення вакцини – початок осені (вересень–жовтень). Разом з тим, щеплення рекомендується робити і в більш пізні терміни – впродовж всього сезону грипу. Всупереч поширеному міфу, вакцинація не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу. Імунітет після введення вакцини формується через 7-14 днів.

Розпочинаючи з вересня та станом на 17 жовтня 2019 року в закладах охорони здоров′я міста Рівного 257 осіб провели щеплення проти грипу, серед яких 101 дитина. Перевагу отримала вакцина «Ваксігрип», виробником якої є Франція (232 осіб). Вакциною «Джісі Флю» виробництва Кореї зробили щеплення 25 осіб.

Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарю щеплень, тому вакцина не закуповується за державні кошти.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: