У Рівному презентують сайт для осіб з порушенням зору

У Рівному презентують сайт для осіб з порушенням зору
0
158
0
У Рівному презентують сайт для осіб з порушенням зору

На презентацію сайту з назвою «Аудіобібліотека» сімнадцятого грудня на одинадцяту годину ранку запрошує Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека. Партнером в реалізації проекту зі створення нового інтернет-ресурсу є відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації людей з вадами зору «Генерація успішної дії». Під час презентації представлять нові інклюзивні ресурси.

Сайт «Аудіобібліотека» адаптований для осіб з порушеннями зору. На ньому розміщені аудіокниги – твори авторів Рівненщини, підручники, книги в DAISY-форматі. Крім того, ресурс наповнений аудіоекскурсіями середмістям Рівного, аудіоподкастами та озвученою версією випусків інформаційного бюлетеня для людей з інвалідністю Інва.net.

Технічними налаштуваннями сайту передбачено зміну кольорів, розміру шрифту, зменшення чи збільшення міжрядкових інтервалів. Сайт підтримується  відповідними звуковими програмами.

Крім того, відбудеться презентація студії звукозапису, яка створена в рамках міжнародного проекту «Глобальний грант 1866739 Початкова освіта, грамотність та соціалізація незрячих та слабозорих людей у м. Рівне». Проект відбувся завдяки фінансовій підтримці Ротарі Клубів міста Рівне,міста Елістон (Канада), The Rotary Foundation та урядом Канади.

Також присутні ознайомляться з новим  «Інва.net» № 34 для людей з інвалідністю з коментарем законодавства, рекомендаціями лікарів, розповідями про життя людей, які мають інвалідність, їх творчими доробками.

До слова, також демонструватиметься колекція аудіокниг, які записані у форматі DAISY та інших, що доступні для людей з вадами зору.

 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
458
Завтра на Рівненщині очікується підвищена туманність та ожеледиця на дорогах
0
Читати далі
112
Метод боротьби з корупцією: щоб не крали, міністрам України збільшили зарплати
0
Читати далі
634
У Рівному судитимуть групу злочинців: за угон, зброю і вибухівку
0
Читати далі
547
Львівський «гастролер» попався на пограбуванні квартири на Рівненщині
0
Читати далі
260
Рівняни можуть здати батарейки рятувальникам
0
Читати далі
1215
У рівнянина вкрали дорогу машину щоб «покататись» і розбили її (ФОТО)
0
Читати далі
753
Сарни і Здолбунів отримали спецавтівки
1
Читати далі
6416
На Рівненщині мікроавтобус з п’ятьма пасажирами злетів у кювет (ФОТО)
1
Читати далі
343
Рівнян нагородили в Києві
2
Читати далі