У Рівному презентують сайт для осіб з порушенням зору

У Рівному презентують сайт для осіб з порушенням зору
0
342
0
У Рівному презентують сайт для осіб з порушенням зору

На презентацію сайту з назвою «Аудіобібліотека» сімнадцятого грудня на одинадцяту годину ранку запрошує Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека. Партнером в реалізації проекту зі створення нового інтернет-ресурсу є відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської організації людей з вадами зору «Генерація успішної дії». Під час презентації представлять нові інклюзивні ресурси.

Сайт «Аудіобібліотека» адаптований для осіб з порушеннями зору. На ньому розміщені аудіокниги – твори авторів Рівненщини, підручники, книги в DAISY-форматі. Крім того, ресурс наповнений аудіоекскурсіями середмістям Рівного, аудіоподкастами та озвученою версією випусків інформаційного бюлетеня для людей з інвалідністю Інва.net.

Технічними налаштуваннями сайту передбачено зміну кольорів, розміру шрифту, зменшення чи збільшення міжрядкових інтервалів. Сайт підтримується  відповідними звуковими програмами.

Крім того, відбудеться презентація студії звукозапису, яка створена в рамках міжнародного проекту «Глобальний грант 1866739 Початкова освіта, грамотність та соціалізація незрячих та слабозорих людей у м. Рівне». Проект відбувся завдяки фінансовій підтримці Ротарі Клубів міста Рівне,міста Елістон (Канада), The Rotary Foundation та урядом Канади.

Також присутні ознайомляться з новим  «Інва.net» № 34 для людей з інвалідністю з коментарем законодавства, рекомендаціями лікарів, розповідями про життя людей, які мають інвалідність, їх творчими доробками.

До слова, також демонструватиметься колекція аудіокниг, які записані у форматі DAISY та інших, що доступні для людей з вадами зору.

 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
102
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 06 серпня
0
Читати далі
71
«Кардинал-Рівне» зіграє за «бронзу» на «Кубку Львівщини»
0
Читати далі
1155
Кого рівняни вважають найрезультативнішим «губернатором» з часів Незалежності (ОПИТУВАННЯ)
0
Читати далі
1244
Біля Дубна потрійна ДТП (ВІДЕО)
0
Читати далі
91
Медики екстренної служби Рівненщини підвищують кваліфікацію згідно Європейських стандартів
0
Читати далі
1436
Пільговики у Рівному їздитимуть безкоштовно
0
Читати далі
88
«Кардинал-Рівне» поступився «Енергії» на «Кубку Львівщини»
0
Читати далі
151
​​Amazon розмістить навколо Землі 3200 супутників
0
Читати далі
603
Антирекорд: В Україні за добу підтвердили +1 318 випадків COVID-19
0
Читати далі