У Рівному затримали агента ФСБ, який хотів підірвати об'єкт «Водоканалу», – СБУ

У Рівному затримали агента ФСБ, який хотів підірвати об'єкт «Водоканалу», – СБУ
0
У Рівному затримали агента ФСБ, який хотів підірвати об'єкт «Водоканалу», – СБУ

В суботу, 12-го вересня, контррозвідка СБУ затримала агента ФСБ РФ, коли той намагався вчинити диверсію на об’єкті критичної інфраструктури, повідомляють прес-центри СБУ та прокуратури у Рівненській області.

За версією силовиків, якби цей злочин йому вдалось довести до завершення – близько 50% побутових і промислових споживачів Рівного та районів тривалий час були б без води.

У СБУ пояснили, що контррозвідники припинили розвідувально-підривну діяльність агента ФСБ РФ, який нібито передавав ворогу інформацію військового характеру. А також у суботу намагався вчинити диверсію на одному із важливих об’єктів критичної інфраструктури Рівненської області.

– За даними досудового слідства, у травні мешканець Одеської області ініціативно встановив контакт з кадровим співробітником ФСБ РФ. За завданням куратора, спочатку він передавав спецслужбі країни-агресора інформацію про один з військових об’єктів Одещини. Також зловмисник запропонував представникам ворожої спецслужби свої послуги у вчиненні вбивств українських військових, задіяних в операції Об`єднаних сил, – йдеться в повідомленні СБУ.

А вже у вересні 2020 року агент ФСБ отримав нове завдання від кураторів: здійснити диверсію на одному з об’єктів «Рівнеоблводоканалу».

– Контррозвідники затримали зловмисника безпосередньо після закладання ним вибухового пристрою. Вчинення диверсійного акту на об’єкті критичної інфраструктури могло б призвести до тривалого припинення водопостачання майже 50% побутових і промислових споживачів Рівного та інших районів області. Це мало б негативні наслідки в економічній, соціальній та санітарно-епідеміологічній сферах життєдіяльності регіону, – уточнила речниця УСБУ області Інна Ілючок.

Чоловікові готують підозру в державній зраді та диверсії.

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років, з конфіскацією майна.

За матеріалами: Суспільне

Читайте також: Біля «Лагуни» у Рівному на ходу загорілося авто (ФОТО)

Читайте також: СБУ викрила корупційну схему чиновників «Поліської митниці» на 100 мільйонів (ВІДЕО)

Читайте також: З початку навчального року понад дві сотні школярів Рівненщини опинилися на самоізоляції

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі поліцейські затримали збувача психотропу
0
Читати далі
Утік з частини з автоматом: на Рівненщині затримали військового
0
Читати далі
Вже незабаром у Рівному відкриття нової гімназії Starland
0
Читати далі
На Рівненщині Нацполіція продовжує масштабні заходи проти незаконного видобутку бурштину
0
Читати далі
Довіра до Михайла Федорова різко підскочила в опитуваннях. Нині він є другим у топі
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували організовану групу наркодилерів
0
Читати далі
Троє спортсменів із Рівненщини серед найсильніших на чемпіонаті світу з волейболу сидячи
0
Читати далі
У Рівному розшукали підлітків, які розписали лайкою майданчик на Гідропарку
0
Читати далі
На Рівненщині двоє лікарів оформляли інвалідність за 2500 тисячі доларів
0
Читати далі