У Рівному жінка ледь не спалила квартиру, коли готувала їжу

У Рівному жінка ледь не спалила квартиру, коли готувала їжу
0
У Рівному жінка ледь не спалила квартиру, коли готувала їжу
12 березня о 15:30 на спецлінію «101» надійшло повідомлення про задимлення в багатоквартирному житловому будинку в місті Рівне по вулиці Данила Галицького.
 
На місце виклику було направлено оперативні відділення вогнеборців 1-ї та 3-ї державних пожежно-рятувальних частин та чергову зміну оперативно-координаційного центру обласного управління ДСНС.
 
Прибувши за вказаною адресою рятувальники повели розвідку та встановили, що осередок загоряння знаходиться в квартирі на другому поверсі. Також були значно задимлені нижні та верхні поверхи житлового будинку.
 
В апаратах захисту органів дихання та зору вогнеборці потрапили до помешкання. На кухні горіла витяжка.
Загорання рятувальниками було ліквідовано за допомогою вогнегасника, а також перекрито газопостачання.
 
Одночасно з гасінням інша група співробітників ДСНС виявила у задимленій кімнаті власницю яку негайно вивели на свіже повітря. Ще декілька кілька хвилин і жінка б отруїлася продуктами горіння.
 
Також через сильне задимлення рятувальники провели евакуацію із будинку чотирьох мешканців й здійснили провітрювання сходів та коридорів шляхом відчинення вікон на усіх поверхах.
0
Найцікавіші матеріали
Жінка з Рівненщини коректором змінила групу інвалідності у своїх документах
0
Читати далі
Жах у небі: найстрашніші космічні об’єкти, гідні Хелловіну
0
Читати далі
На Житомирщині у ДТП загинув екскерівник пресслужби Нацполіції Рівненщини
0
Читати далі
Основні тези із закритої зустрічі Президента України із журналістами
0
Читати далі
На Рівненщині зменшується кількість хворих на COVID-19
0
Читати далі
Запорізька АЕС отримала «російську» ліцензію на сховище ядерних відходів
0
Читати далі
На Рівненщині затримали наркодилера
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ викрила ворожих агітаторів, які працювали на АЕС
0
Читати далі
У Рівному в ДТП травмувалася неповнолітня
0
Читати далі