У Рівному зросли тарифи на воду

У Рівному зросли тарифи на воду
0
505
0
У Рівному зросли тарифи на воду

Починаючи з 5-го лютого у «Рівнеоблводоканалі» почав діяти новий тариф, який зріс на трохи більше як 2 гривні 50 копійок. Вже з наступного місяця споживачі обласного водопостачального підприємства отримають платіжки із новими розрахунками за послуги водопостачання та водовідведення.

Новий тариф опрацьовували майже півроку. За цей час він пройшов два громадські обговорення, аналіз та затвердження Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. А наступного дня після опублікування на сайті регулятора він вступив в силу.

– Якщо досі загальний тариф у нас складав 22 гривні 25 копійок за метр кубічний водопостачання та водовідведення, то тепер він становить 24 гривні 83 копійки
, – говорить директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш. – Серед основних чинників, які призвели до зростання тарифу – збільшення вартості електроенергії, зростання мінімальної та середньої заробітної платні, здорожчання реагентів і зростання відрахувань на податки та збори.

За словами пана Карауша, цей тариф чи не вперше за останні кілька років є економічно обґрунтованим, оскільки враховує майже всі нинішні економічні реалії. І додає, у разі, якщо не буде якихось кардинальних змін по основних складових тарифу – електроенергія, зарплата, податки, то його можуть не переглядати впродовж року.

Варто зазначити, що послуги водопостачання та водовідведення подорожчали не лише для споживачів «Рівнеоблводоканалу», а й ще для 42 підприємств аналогічного спрямування і наше по вартості послуг сьогодні знаходиться посередині цього списку.

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
64
У Сарнах грабіжник обікрав перехожого і заховався від копів у будинку незнайомої жінки
0
Читати далі
170
Завтра центр Рівного та ще п’ять сіл в районі залишаться без світла
0
Читати далі
105
В яких аптеках Рівного зараз продають маски та антисептики
0
Читати далі
324
Що входить до «продуктових кошиків», які почали роздавати рівненським пенсіонерам?
1
Читати далі
58
На Рівненщині ранкова руханка відбудеться онлайн
0
Читати далі
60
Зеленський: про ефективність карантину, наявність масок та літаки з Китаю
0
Читати далі
521
Відсьогодні ще одна установа Рівного перевірятиме людей на коронавірус
0
Читати далі
108
Рівненщина закриває кордон з Білоруссю
0
Читати далі
393
COVID-19 на Рівненщині: 39 випадків зафіксовано, нових – немає
0
Читати далі