У Рокитному через зсув піску загинув 12-річний хлопчик

У Рокитному через зсув піску загинув 12-річний хлопчик
0
1882
0
У Рокитному через зсув піску загинув 12-річний хлопчик

Про трагічний випадок, який стався учора, 21 травня, в селищі Заболоття Рокитнівського району до поліції повідомила місцевий фельдшер, яка констатувала смерть малолітньої дитини.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що після занять у школі двоє братів-двійнят 12-ти років пішли гратися на піщану копанку, яка знаходиться за 200 метрів від будинку. Згодом один із хлопчаків пішов додому допомогти матері по господарству, а інший — продовжив викопувати невеличку землянку. Однак у ямі глибиною близько двох метрів стався зсув піску, під вагою якого дитина загинула. Брат захвилювався тривалою його відсутністю і повернувся до копанки. Зрозумівши, що сталося, почав відкопувати брата та покликав на допомогу дорослих.   

Відповідно до лікарського свідоцтва смерть хлопчика настала внаслідок асфіксії, а саме стиснення грудної клітки та живота піском при обвалі.

Хлопчик виховувався у повноцінній та благополучній сім’ї. У батьків нині підростають ще п’ятеро дітей.

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 Кримінального кодексу України з відміткою «нещасний випадок». Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

0
# Рівненщина # Рокитнівщина # зсув піску # загинув 12-річний хлопчик
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: