0
2243
0
  • У Сарнах горів приватний будинок (ФОТО)

Сьогодні, 26 травня о 08:28 до служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу за адресою: місто Сарни вулиця Вишнева. На місце виклику було направлено чергове відділення вогнеборців 8-ї пожежно-рятувальної частини міста Сарни. На місці пожежі було встановлено, що сталось загорання дерев'яного житлового будинку розміром 6х10м критого шифером по дерев'яній обрешітці. На гасіння було подано вогнегасячі засоби. О 08:40 пожежу локалізували, а о 09:00 ліквідували. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено один з фронтонів та коньок, на площі 8м.к.в

Причина пожежі та розмір збитків встановлюється. Про це інформує ГУ ДСНС Рівненської області.

0
# Рівненщина # пожежа # Сарни
40
Рівненські гімнастки вперше в історії здобули командні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
Рівненські гімнасти знову мають історичне досягнення. Вперше за вувесь час наші спортсменки завоювали медалі Чемпіонату України.