Майже 8 мільйонів гривень: у Сарнах відремонтували музичну школу

Майже 8 мільйонів гривень: у Сарнах відремонтували музичну школу
0
2376
0
Майже 8 мільйонів гривень: у Сарнах відремонтували музичну школу

На початку нового навчального року, в Сарнах після масштабних змін запрацювала музична школа, загальна вартість реконструкції якої становить – 7,62 млн.грн., з них 5,4 млн.грн - з державного бюджету, решта – з районного.

Таку подію директор школи Дмитро Августовський називає великим святом для юних музикантів та педагогів. Адже заклад відкрили понад 60 років тому, і досі таких масштабних змін будівля не знала:

«Це чи єдина музична школа в Україні, що майже практично заново побудована цього року. Тут реставрували головний корпус, звели другий поверх. Завдяки цьому вдалося збільшити можливості закладу. А це додаткові 9 класів, велика та простора актова зала. Облаштували тут і внутрішні вбиральні, побудували електрокотельню, закупили й меблі. А головною окрасою музичного залу став білий рояль».

 

 

Керівник області вручив директору школи сертифікат на ноутбук, що буде використовуватися під час навчання.

 

Сарненська музична школа – перша на рівненському Поліссі і четверта в області. Окрім центрального корпусу, заклад має ще кілька філіалів в селах. Загалом тут працює 40 вчителів, які проводять уроки у різних відділеннях – теоретичний, фортепіанний, струнно-щипковий, струнно-смичковий, народний та духовий.

Вихованці школи беруть участь у різних мистецьких подіях країни та області, а випускники викладають у музичних закладах України, займаються концертною діяльність в різних країнах.

 

 

Рівненська обласна державна адміністрація 

 

0
Гроші # Рівненщина # Сарни
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: