У Сарненській ЦРЛ знайшли порушень на пів мільйона гривень

У Сарненській ЦРЛ знайшли порушень на пів мільйона гривень
0
1554
0
У Сарненській ЦРЛ знайшли порушень на пів мільйона гривень

На 578 тис. грн порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, зафіксували спеціалісти  Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області у фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня»  Сарненської районної ради. Контролем охоплено період з 01.01.2015 по 30.04.2018.

Під час проведення планової ревізії спеціалісти управління виявили факти несвоєчасного укладання договору на відшкодування комунальних послуг з орендарем та неправильно проведених обчислень (нарахування у заниженому розмірі) щодо спожитих орендарями комунальних послуг, що призвело до зайвого витрачання 189 тис. грн бюджетних коштів. 

На порушення вимог бюджетного законодавства видатки, пов’язані зі здійсненням медичних оглядів та функціонуванням Міжлікарняної аптеки, здійснювалися не за рахунок відповідних надходжень від надання платних послуг та діяльності аптеки, а за рахунок коштів загального фонду, що призвело до покриття видатків спеціального фонду кошторису, на загальну суму 318 тис. грн.

Ревізією також виявлено факти зайвого нарахування та виплати заробітної плати, понаднормативне списання медикаментів, продуктів харчування, недоотримання доходів через безоплатні проведення медичних оглядів тощо.

Під час ревізії забезпечено відшкодування втрат ресурсів на 396 тис. грн. Керівнику закладу надіслано вимоги щодо усунення решти виявлених порушень.

За результатами ревізії на посадових осіб лікарні складено 19 протоколів про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронний орган.

0
Гроші
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
523
Незаконні АЗС викрили поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі
143
У Рівному рятувати немовлят тепер буде легше
0
Читати далі
189
У Рівному ДТП: двоє постраждалих (ФОТО)
0
Читати далі
51
На Рівненщині стартує восьмий сезон "Розминки від чемпіона"
З початком навчального року стартував вже досить популярний на Рівненщині спортивно-масовий захід «Розминки від чемпіона». Восьмий сезон поспіль наші кращі спортсмени, подорожуючи усіма куточками області, відвідують освітні заклади та знайомлять підроста
0
Читати далі
455
«Прозорро» не указ: Чому Рівнеоблрада перешкоджає інвестору?
0
Читати далі
80
Жіноча команда БК "Рівне" в сезоні стартувала з поразки
Новий сезон у Жіночій баскетбольній Суперлізі розпочався матчем "Київ-Баскет" - "Рівне-ОШВСМ". Господаркам протистояння не без проблем вдалося взяти гору.
0
Читати далі
700
У Рівному ганяють маунтенбайкери (ВІДЕО)
У Рівному на пагорбі Слави їздить понад сотня велосипедистів, які приїхали взяти участь у Чемпіонаті України з маунтенбайку.
0
Читати далі
236
Грошові винагороди отримали найрозумніші школярі Рівненщини (ФОТО)
0
Читати далі
105
На Сарненщині через пожежу мало не вибухнув гараж (ФОТО)
0
Читати далі