1107
0
  • У Сингапурі суперкари продають через 15-поверховий автомат [+ВІДЕО]

У місті-державі Сингапур працює 15-поверховий шоурум-"автомат" із продажу дорогих автомобілів. Компанія Autobahn Motors, що звела будівлю, розмістила у 60 "ячейках" машини Bentley, Ferrari and Lamborghini. Також є і декілька звичайних авто - Volkswagen Golf Cabrio и Jeep Wrangler.

Принцип роботи автомата з продажу машин схожий із роботою апаратів з продажу іграшок або солодощів. Покупець вибирає машину, що сподобалася, і вже за кілька хвилин система спускає йому суперкар для детального огляду.

- Нам треба було вирішити задачу зі збереження великої кількості автомобілів. Водночас, ми хотіли бути творчими та інноваційними, - пояснює Гері Хонг (Gary Hong), генеральний менеджер компанії Autobahn Motors в інтерв'ю агенції Ройтерс (Reuters).

Як пише видання TechCrunch, також компанія вирішила іще одну задачу - максимально ефективно використала простір в умовах дефіциту землі в Сінгапурі.

Беріть участь в оцінюванні цього матеріалу! Натискайте "лайк" або "дізлайк" - впливайте на рейтинг!

Включайтеся в обговорення цього тексту на наших сторінках у соціальних мережах https://facebook.com/sitevse та https://vk.com/vse_rivne

0
i-серфінг # Autobahn Motors # продаж автомобілів
11
Поблизу Рівного вогнеборці кілька годин гасили мастштабну пожежу (ФОТО)
0
117
Стало відомо хто судитиметься з Хомком за будівництво школи в районі "Щасливого"
0
26
Рівненський "Верес" переконливо обіграв "Буковину"
Забивши два м'ячі ще до перерви, рівненський "Верес" на власному полі здобув переконливу перемогу над чернівецькою "Буковиною". Тим самим рівняни перервали двоматчеву програшну серію у чемпіонаті України.
0
77
“Кардинал-Рівне” відкрив сезон перемогою
Ведучи у рахунку – 2:0 на старті другої половини матчу, рівняни дозволили супернику відквитати один гол. До кінця матчу точилася серйозна боротьба, в якій більше шансів забити мали все ж господарі. Втім, рахунок на табло – не змінився.
0
344
Поблизу Бармаків горить сміттєзвалище (ФОТО)
0
186
В центрі Рівного кросфітили діти
В рамках святкування тижня фізичної культури та спорту з ініціативи Міністерство молоді та спорту України у Рівному відбулись змагання з кросфіту серед дітей.
0
88
У селі на Дубенщині оголосили карантин через скажену лисицю
0
100
У Рівному автомобіль збив пенсіонерку (ФОТО)
0
118
У Рівному стартує Чемпіонат області з боулінгу
Чемпіонат Рівненщини зі спортивного боулінгу відбуватиметься під егідою ВФСБУ (Всеукраїнська Федерація спортивного Боулінгу України) (чоловічий та жіночій залік + пари).