У скільки років, зазвичай, починають палити? Цифра вас шокує!

У скільки років, зазвичай, починають палити? Цифра вас шокує!
0
880
0
У скільки років, зазвичай, починають палити? Цифра вас шокує!

Цьогоріч Вараський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вкотре провело міську акцію «Молодь проти куріння», приурочену до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням. Одним із запитань активістів було: "З якого віку діти пробують випалити першу сигарету?" приголомшила усіх. Як виявилося, вперше цигарка випалюється дитиною у віці 10 років. Повідомили у rocsssdm.rv.ua

У ході акції проводилась пропагандистська робота серед населення міста щодо відмови від тютюнопаління. Особлива увага приділялася особам підліткового віку та молоді, адже саме вони є майбутнім нашої країни. До акції були залучені усі школи міста. Також на дошках оголошень поблизу тютюнових кіосків було розміщено плакати із соціальною рекламою з метою профілактики цієї шкідливої звички. Вараським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді були спеціально розроблені плакати та буклети з корисною інформацією, які фахівець із соціальної роботи поширив серед учнів та молоді. Під час акції проводився діалог із підлітками щодо наслідків тютюнопаління та його впливу на організм людини.

Хочеться звернути увагу на те, що діти визнають тютюнопаління однією з глобальних проблем. Фахівцем із соціальної роботи особливо було наголошено на шкідливості куріння дітьми та підлітками, адже найбільш згубно ця звичка впливає на фізичний розвиток молодого організму. Як правило, хлопці дуже повільно ростуть, не набирають вагу. Порушення обміну речовин, особливо вуглеводного, призводить до зниження м'язової сили, підвищеної стомлюваності, зниження опірності організму. Такі діти мають худорлявий вигляд з землистим кольором обличчя, часто хворіють. 

Тому сьогоднішній день - це привід ще раз задуматись, що для кожного з нас важливіше: здоров'я чи сумнівне задоволення. І якщо у когось із людей які курять, десь глибоко дозрівало бажання розпрощатись з тютюном, то чому б не зробити це саме сьогодні?

0
# Рівненщина # Вараш # акція # День боротьби з тютюнопалінням
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
77
Володимир Хомко: «низька явка виборців спотворює вибори»
0
Читати далі
193
Не прийшов кожен п’ятий: чому українці не ходили голосувати
1
Читати далі
147
Сьогодні два десятка вулиць Рівного та чотири навколишні села будуть без світла
0
Читати далі
5854
Екзит-пол: кандидати в мери Коваль та Шакирзян набрали по 18% і виходять в другий тур
3
Читати далі
159
Усі виборчі дільниці Рівненщини розпочали роботу без порушень
0
Читати далі
207
Аварія на Київ – Чоп: фура біля Рівного частково перекрила рух
0
Читати далі
806
В автотрощі за участі маршрутки та легковиків біля Рівного загинула людина, ще восьмеро поранені
0
Читати далі
1849
Андрій Карауш прокоментував підпал свого авто (ЕКСЛЮЗИВНО)
2
Читати далі
234
В 2021 році Україна може відмовитися від переходу на літній час: названа умова
0
Читати далі