У Вараші чиновників перевірятимуть на детекторі брехні

У Вараші чиновників перевірятимуть на детекторі брехні
0
У Вараші чиновників перевірятимуть на детекторі брехні

У Вараші зареєстрували проект Антикорупційної програми Вараської міської ради. Відповідний проект рішення опублікований на сайті міськради тут.

Антикорупційна програма передбачає використання поліграфа для тестування представників місцевої влади.

- Мета програми - створити умови, щоб представник влади розуміли, що після будь-яких незаконних дій існує законна можливість  перевірити їх. Детектор брехні покаже, хто і як працює. – розповідає секретар міської ради Вараша Олександр Мензул.- Особисто я проходив поліграф, маю офіційні висновки  і знаю, що найбільші переживання отримуєш перед початком дослідження. Тому, як на мене, саме цей момент є найдієвішим в практичному розумінні боротьби з корупцією. Разом з тим, кандидат на таке тестування має  знати, з якої причини щодо нього проводяться дослідження, а також має право відмовитися від проходженння детектора на будь-якому етапі.

У міській раді Вараша пояснюють: проект вже опрацьовано фахівцями в галузі антикорупційної діяльності вибір, а вибір  поліграфолога буде проводитись на тендерній основі.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили колаборантку з Херсонщини
0
Читати далі
На Рівненщині 17 загиблих на водоймах від початку літнього сезону
0
Читати далі
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вчинив смертельне ДТП та втік
0
Читати далі
На Радивилівщині внаслідок наїзду потяга загинула жінка
0
Читати далі
Рівненщина сьогодні прийняла вже 10-й з початку року евакуаційний поїзд.
0
Читати далі
СБУ викрила 8 агентів рф на підпільній реєстрації Starlink для рашистів
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків з локомотиву викрали майже тону дизпалива
0
Читати далі
На Рівненщині за добу загинуло двоє чоловіків
0
Читати далі