У Вараші чоловік організував продаж метадону, тепер йому «світить» 10 років

У Вараші чоловік організував продаж метадону, тепер йому «світить» 10 років
1
У Вараші чоловік організував продаж метадону, тепер йому «світить» 10 років

20 березня за процесуального керівництва прокуратури слідчі Вараського відділку поліції викрили 40-річного жителя міста Вараш, який з метою власного збагачення продавав на території міста наркотик метадон.

Правоохоронці задокументували факт збуту наркотиків, після чого провели у чоловіка особистий огляд. У чоловіка знайшли і вилучили одну таблетку метадону та гроші, які від отримав від продажу наркотику. Також слідчі провели обшук в оселі підозрюваного. Звідти вилучили ще сотню таблеток метадону.

На даний момент щодо чоловіка триває досудове розслідування за фактом збуту наркотичного препарату. Вирішують питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру та про обрання йому запобіжного заходу.

Санкція за інкримінований злочин передбачає позбавлення волі на термін від шести до десяти років з конфіскацією майна, повідомляють у прес-центрі прокуратури Рівненської області.

Фото ілюстративне

1
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині у пожежі загинуло двоє людей
0
Читати далі
На Рівненщині затримано двох залізничників, які розкрадали дизпальне
0
Читати далі
Китай таємно нарощує ядерний арсенал
0
Читати далі
У Здолбунові внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть чоловіка, який незаконно виготовляв деревне вугілля
0
Читати далі
Житель Сарн під приводом гуманітарної допомоги ввіз в Україну 25 автомобілів
0
Читати далі
У Рівному померла пенсіонерка, яка під час миття вікон випала на вулицю
0
Читати далі
20 млн гривень виділяється на ремонт доріг місцевого значення Рівненщини
0
Читати далі
У Дубно чоловік, погрожуючи гранатою, втік та не розрахувався за елітний алкоголь
0
Читати далі