У Здолбунові б‘ють на сполох, інсуліну в аптеках не видають

У Здолбунові б‘ють на сполох, інсуліну в аптеках не видають
0
437
0
У Здолбунові б‘ють на сполох, інсуліну в аптеках не видають

Питання відшкодування вартості препаратів інсуліну перебуває на постійному контролі в Здолбунівській районній державній адміністрації. Про це зазначають на сайті Здолбунівської РДА.

Проте, здолбунівчани починають бити на сполох. Ще вчора у соцмережі Фейсбук написала Анна Сливанская, місцева жителька, яка зазначила наступне: 

- «Скільки можна знущатися над хворими на діабет? Вже не вперше знову немає інсуліну (не проплачують в аптеки). А що нам робити? Певно треба збиратись до Здолбунівської держадміністрації і чекати ... чи грошей, чи коми. Чому наші місцеві журналісти про це мовчать?».

Як повідомляють на сайті Здолбунівської РДА, станом на 28.08.2019, відповідно до бюджетної програми “Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет”,  асигнування затверджені на 2019 рік становлять 1 678 300 грн.,фактично аптечними установами з початку року видано інсуліну на суму 1 392 100 грн., залишок коштів становить 286 200 грн. Видатки за даною програмою здійснюються за рахунок відповідної субвенції із державного бюджету.

Тож з метою забезпечення хворих інсуліном та недопущення соціальної напруги серед користувачів даної послуги, Здолбунівською районною державною адміністрацією були надіслані листи-клопотання до управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації та Міністерства охорони здоров’я України, як головних розпорядників коштів, щодо розгляду питання перерозподілу коштів субвенції та збільшення бюджетних призначень для Здолбунівського району на вказані цілі.

Відтак, що буде найближчим часом та коли саме виділять кошти на збільшення постачі інсуліну до аптек міста, наразі невідомо. 

 

 

 

 

 

0
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
210
Рівненщина залишається в «зеленій» карантинній зоні
0
Читати далі
80
Житло на Марсі: яким воно буде (ФОТО)
0
Читати далі
113
SpaceX вивели на орбіту ще півсотні супутників Starlink
0
Читати далі
617
В МОЗ «передумали»: Костопільській район знову в «зеленій» зоні (КАРТА)
0
Читати далі
344
Синоптики розповіли, якою буде погода у Рівному на вихідні
0
Читати далі
78
Рівняни можуть користуватися всіма послугами Укразалізниці
0
Читати далі
268
У Рівному готуються відкрити «Таємничі підземелля» (ВІДЕО)
0
Читати далі
1052
З українців почали брати додаткову плату за виліт з країни
0
Читати далі
467
Службовцю «Рівнеоблавтодору» повідомили про підозру за розтрату 1,9 мільйонів гривень
0
Читати далі